newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSSWielkanocne rabaty z kartami Credit Agricole

2012-03-21


Czekoladki w delikatesach Alma, a także zniżki w sklepach La Passion du Vin oraz home&you otrzymają posiadacze kart płatniczych Credit Agricole Bank Polska.


Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych bank przygotował z partnerami Klubu Rabatowego specjalną ofertę.

 

Najnowsza promocja Credit Agricole skierowana jest do wszystkich posiadaczy kart debetowych i kredytowych banku, którzy pomiędzy 19 marca a 7 kwietnia wybiorą się na przedświąteczne zakupy. Będą on mogli skorzystać nie tylko z atrakcyjnych rabatów, a także - dokonując zakupów u wybranych partnerów klubu - otrzymać słodkie podarunki.

 

Smakosze mogą skorzystać ze specjalnej oferty delikatesów Alma. Płatności kartami Credit Agricole nagrodzone będą czekoladkami. Z kolei koneserów wykwintnych smaków z pewnością zainteresuje propozycja La Passion du Vin, gdzie klienci Credit Agricole otrzymają aż 25 proc. zniżkę.

 

Natomiast salony wyposażenia wnętrz home&you przygotowały ofertę rabatową (ważną od 24 marca) dla tych, którzy chcą zadbać o wiosenny wystrój swojego mieszkania lub domu.

 

Klub rabatowy Credit Agricole Bank Polska to oferta przygotowana z myślą o klientach, którzy chcą jak najefektywniej korzystać z kart płatniczych i jednocześnie oszczędzać. Program umożliwia otrzymywanie rabatów już w momencie dokonywania płatności kartą - rabat zostaje naliczony od razu przy kasie. Jest to sprawdzona formuła, lubiana przez posiadaczy kart, ponieważ przynosi ona natychmiastową korzyść. Credit Agricole oferuje możliwość korzystania przez klientów ze stałych rabatów, udzielanych w sklepach partnerów programu przez cały rok oraz  z rabatów dodatkowych - dostępnych podczas specjalnych akcji, np. sezonowych.

 

Klub rabatowy Credit Agricole Bank Polska obejmuje w tej chwili 6 500 sklepów i jest największym programem tego typu w kraju. Klub współpracuje z partnerami reprezentującymi różne branże. Są to zarówno duże ogólnopolskie firmy (np. Żabka, Yves Rocher, Monnari, RTV EURO AGD, 4f, Fotojoker, Pizza Dominium, ubezpieczyciele: Liberty Direct i LINK4), jak i mali lokalni przedsiębiorcy, co jest kolejnym wyróżnikiem propozycji Credit Agricole Bank Polska.

 

Szczegóły na temat wysokości rabatów oraz lista partnerów biorących udział w marcowej promocji dostępna jest na stronach Klubu Rabatowego: www.klubrabatowy.pl.Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Visa rozwija sieć akceptacji kart w mniejszych miejscowościach
Visa zapowiada wyższe dofinansowanie na rzecz nowych terminali w mniejszych miejscowościach jako część projektu Kartą Visa zapłacisz wszędzie.

Loteria Loteria
Klienci używający karty kredytowej PKO Banku Polskiego mogą wziąć udział w loterii. Losem w loterii jest każda bezgotówkowa transakcja kartą na kwotę minimum 20 złotych, wykonana w czasie trwania loterii.

Karty zbliżeniowe i przedpłacone od Banku Zachodniego WBK
Na platformie istore pod adresem www.bzwbk.istore.pl można nabyć karty prepaid Visa oraz MasterCard, a także karty do płatności zbliżeniowych oferowane przez Bank Zachodni WBK.

Alior ogranicza moneyback Alior ogranicza moneyback
Z początkiem kwietnia Alior Bank zmieni warunki uzyskania moneybacku za transakcje wykonane kartami kredytowymi. To już kolejna instytucja, która ogranicza grupę klientów mających prawo do skorzystania z promocji.

Kibice zapłacą kartami mBanku z wizerunkiem Stadionu NarodowegoKibice zapłacą kartami mBanku z wizerunkiem Stadionu Narodowego
W związku z mistrzostwami UEFA EURO 2012 BRE Bank przygotował specjalną, limitowaną serię zbliżeniowych kart płatniczych typu pre-paid z logo mBanku i wizerunkiem Stadionu Narodowego.

Nagrody za zakupy z nową kartą MultiBankuNagrody za zakupy z nową kartą MultiBanku
Do oferty MultiBanku dołączyła karta płatnicza World Debit MasterCard Aquarius, umożliwiająca klientom korzystanie z prestiżowego programu lojalnościowego oraz bezpłatnego ubezpieczenia podróżnego.

Na Stadionie Narodowym zapłacimy kartami zbliżeniowymi BRE BankuNa Stadionie Narodowym zapłacimy kartami zbliżeniowymi BRE Banku
BRE Bank będzie dostarczał i obsługiwał karty przedpłacone na Stadionie Narodowym w Warszawie. Karty z wizerunkiem stadionu oraz logotypem mBanku posłużą do dokonywania płatności zbliżeniowych podczas wydarzeń sportowych, w tym meczów EURO 2012.

Z kartą wydaję RATIOnalnie – konkurs z nagrodami
Każdy klient może w ramach swojej karty kredytowej obniżyć oprocentowanie korzystając z usługi Ratio – a od 2 kwietnia do 6 maja oraz od 28 maja do 24 czerwca 2012 r. wszyscy, którzy skorzystają z Ratio mogą wziąć udział w konkursie z nagrodami.

Karta przedpłacona MasterCard PayPassKarta przedpłacona MasterCard PayPass
Karta przedpłacona MasterCard® PayPass™ jest kartą płatniczą, która łączy w sobie wszystkie zalety karty przedpłaconej MasterCard® i PayPass™.

Jak zarobić na karcie kredytowej?
Aż połowa wykształconych Polaków z dużych miast przyznaje, że wypłaca gotówkę z bankomatów za pomocą karty kredytowej - wynika z raportu z badania SMG/KRC Millward Brown przeprowadzonego na zlecenie Deutsche Bank PBC.Konta bankowe:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-06-24
USD4,4656-0,50%
EUR4,7094-0,00%
CHF4,6538+0,35%
GBP5,4831+0,14%