newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSSRachunek oszczędnościowy - OKO Business z oprocentowaniem 3,75% dla firm

2012-03-07


ING Bank Śląski wprowadził do oferty rachunek oszczędnościowy OKO Business dla klientów korporacyjnych. Rachunek umożliwia lokowanie nadwyżek finansowych w bardzo elastyczny sposób, gwarantując jednocześnie wyższe niż dotychczas oferowane oprocentowanie.


Rachunek oszczędnościowy - OKO Business z oprocentowaniem 3,75% dla firm

Nowy produkt w naszej ofercie jest odpowiedzią na zapotrzebowanie ze strony klientów na możliwość elastycznego lokowania nadwyżek finansowych na wyżej oprocentowanym rachunku. Oczekujemy, że dzięki OKO Business ilość środków powierzonych nam przez klientów korporacyjnych będzie jeszcze większa niż dotychczas – powiedziałMichał Bolesławski, członek Zarządu ING Banku Śląskiego odpowiedzialny za ofertę korporacyjną.

 

OKO Business to oprocentowany rachunek oszczędnościowy w PLN, służący do lokowania nadwyżek finansowych, z oprocentowaniem na poziomie 3,75%, niezależnie od kwoty salda na rachunku. Nowy produkt jest skierowany do klientów korporacyjnych posiadających rachunek bieżący w PLN oraz dostęp do systemu bankowości elektronicznej ING BusinessOnLine. Otwarcie i prowadzenie rachunku OKO Business wynosi 0 zł. Pierwszy przelew elektroniczny w miesiącu na rachunek własny prowadzony w ING Banku Śląskim jest bezpłatny, za każdy kolejny opłata wynosi 50 zł.Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Nowe Konto Oszczędnościowe w Meritum Banku
Meritum Bank wprowadza do oferty nowe Konto Oszczędnościowe, którego oproc wynosi 3,6% w roku dla wszystkich posiadanych oszczędności, już od 1zł.

Więcej oszczędności z bonusem w ING Banku Śląskim Więcej oszczędności z bonusem w ING Banku Śląskim
ING proponuje kredytobiorcom wyższe oprocentowanie na rachunkach oszczędnościowych w polskiej walucie. W ramach oferty Bonus na start bank proponuje 3,50proc w skali roku przez 4 miesiące od daty otwarcia OKO w zł.

FM Lokata PRO i rachunek oszczędnościowy w FM Banku na nowych zasadach
FM Bank S.A. rozszerza swoją paletę produktów oszczędnościowych. Poza dotychczasowymi lokatami internetowymi, klienci banku mogą skorzystać z darmowego rachunku oszczędnościowego i nowej lokaty terminowej - FM Lokaty PRO.

4% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium 4% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium
4 procent w skali roku przez trzy miesiące oferuje teraz Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium. Promocyjne oprocentowanie dotyczy nowych środków w wysokości do 100 tys zł wpłaconych do 11 maja.

W ING pieniądze nie muszą siedzieć na lokacie W ING pieniądze nie muszą siedzieć na lokacie
ING Bank Śląski promuje rachunek oszczędnościowy dla firm z obniżonym oprocentowaniem 4 procent. W ramach oferty specjalnej Więcej niż lokata przedsiębiorstwa.

Meritum Bank gwarantuje oprocentowanie Konta Oszczędnościowego
Meritum Bank gwarantuje, że do końca 2013 roku oprocentowanie Konta Oszczędnościowego nie spadnie poniżej 4,0 proc. Poręczenie dotyczy zarówno nowych, jak i aktualnych klientów Banku i wszystkich oszczędności - od pierwszej do ostatniej złotówki.

ING Bank Śląski promuje oszczędzanie ING Bank Śląski promuje oszczędzanie
ING Bank Śląski uruchomił kierowany do użytkowników serwisu Facebook konkurs propagujący oszczędzanie.

Najlepsze rachunki oszczędnościowe w listopadzie
Na początek na uwagę zasługują dość nieprzeciętne oferty kont oszczędnościowych, które przyciągają kredytobiorców imponującym oprocentowaniem.

6,5% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium 6,5% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium
6,5% w skali roku oferuje teraz Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium. Promocja dotyczy nowych środków w wysokości do 25 000 zł. Oprocentowanie promocyjne obowiązuje przez 3 miesiące niezależnie od momentu wpłaty.

Pracowite Konto Oszczędnościowe w Banku BPH Pracowite Konto Oszczędnościowe w Banku BPH
Bank BPH wprowadził do oferty nowy produkt dla Klientów indywidualnych - Pracowite Konto Oszczędnościowe. Konto to zapewnia dostęp do oszczędności i efektywne zyski dzięki dziennej kapitalizacji odsetek.Konta bankowe:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-06-24
USD4,4656-0,50%
EUR4,7094-0,00%
CHF4,6538+0,35%
GBP5,4831+0,14%