newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSSPrzelew ekspresowy w MultiBanku

2011-05-05


MultiBank wprowadził do swojej oferty przelew ekspresowy, dzięki któremu pieniądze trafiają na konto odbiorcy w ciągu maksymalnie 15 minut.


Nowa usługa dostępna jest dla wszystkich klientów banku, zarówno posiadających konta indywidualne, jak i firmowe. Dzięki niej przelewy pomiędzy MultiBankiem a innym bankiem realizowane są w ciągu kilkunastu minut, niezależnie od międzybankowych sesji księgowych.- Większość przelewów międzybankowych realizowana jest w ciągu jednego dnia. Termin ten może okazać się zbyt długim, np. w sytuacji gdy jesteśmy właścicielem firmy a nasz kontrahent spóźnił się z uregulowaniem faktury i z tego powodu możemy nie zdążyć wykonać przelewów skarbowych czy zapłacić w terminie podwykonawcom – mówi Bartłomiej Wasiuk, naczelnik Wydziału Klientów Zamożnych w MultiBanku. – Natomiast w przypadku klientów indywidualnych wykonanie przelewu ekspresowego może okazać się bardzo pomocne, gdy zapomnimy o nadchodzącej racie kredytu czy chcemy przyspieszyć realizację zakupów przez Internet – dodaje Wasiuk.Usługa przelewu ekspresowego oparta jest na systemie BlueCash firmy Blue Media S.A. Klienci mogą z niej skorzystać za pośrednictwem systemu transakcyjnego, dzwoniąc na multilinię oraz w placówkach banku.

Klient jednorazowo może przesłać w ten sposób 5 tys. zł. Podczas dnia może wykonać jeden taki przelew. Złożenie dyspozycji odbywa się w niemal analogiczny sposób jak przy definiowaniu zwykłych przelewów.  

- Klient wypełnia formatkę przelewu ekspresowego podając dane odbiorcy. Kolejno zaznacza, że akceptuje „Zasady realizacji przelewów ekspresowych i Regulaminu systemu BlueCash” – mówi Wasiuk. - Po wybraniu odpowiedniej opcji może też otrzymać dodatkowe potwierdzenie dyspozycji przelewu na adres e-mail – dodaje.  Obecnie przelewy ekspresowe z MultiBanku realizowane są na rachunki prowadzone w 23 głównych bankach detalicznych w Polsce


źródło: www.multibank.pl
Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Nowe pakiety kont w Credit Agricole
Bezpłatne przelewy internetowe, Indywidualna Linia Kredytowa, usługa ułatwiająca oszczędzanie oraz karty umożliwiające płatności zbliżeniowe to wspólne elementy nowych pakietów kont w Credit Agricole.

Bezpłatne wypłaty z bankomatów Kredyt Banku
Niezmiernie miło mi poinformować, że od dnia 01.10.2012 roku bankomaty sieci Kredyt Bank dołączają do grupy bezpłatnych bankomatów dla klientów indywidualnych kart płatniczych BZ WBK

Zmiany w ofercie kont osobistych Banku BPH Zmiany w ofercie kont osobistych Banku BPH
Bank BPH, dopasowując swoją ofertę do zmieniających się potrzeb Klientów, od 1 października br. wprowadza zmiany do oferty kont osobistych.

Karta Debit MasterCard PayPassKarta Debit MasterCard PayPass
Za każdą płatność dokonaną kartą w Internecie Alior Sync zwraca Ci 5% jej wartości!

Przelewy natychmiastowe Express ELIXIR w ING Banku Śląskim Przelewy natychmiastowe Express ELIXIR w ING Banku Śląskim
ING Bank Śląski udostępnił swoim klientom system rozliczeń płatności natychmiastowych Express ELIXIR. Nowe rozwiązanie pozwala na realizację przelewów w złotych już po kilku sekundach od momentu złożenia zlecenia.

mSaver - innowacyjny sposób na regularne oszczędzanie mSaver - innowacyjny sposób na regularne oszczędzanie
mSaver to nowatorski program, którego zadaniem jest ułatwienie klientom systematycznego oszczędzania.

ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych
ING BankMobile, aplikacja ING Banku Śląskiego na telefon iPhone, została wyróżniona przez jury konkursu Generation Mobile 2012.

Powstanie nowy mBank, najnowocześniejszy bank na świecie Powstanie nowy mBank, najnowocześniejszy bank na świecie
Do końca roku powstanie zupełnie nowy mBank, który ma ambicję stać się najnowocześniejszym bankiem na świecie. BRE zainwestuje w projekt łącznie 100 mln zł.

PAYBACK w serwisie BZWBK24
Uruchomiliśmy program dla aktywnych klientów usług BZWBK24, dzięki któremu aktywność w bankowości elektronicznej zamienicie na punkty PAYBACK.

Przetestuj konto w Banku BPH przez rok bez opłat! Przetestuj konto w Banku BPH przez rok bez opłat!
Klienci, którzy od 1 marca do 11 kwietnia 2012 r. otworzą w Banku BPH nowe Kapitalne lub Maksymalne Konto i zapewnią na nie wpływy w wysokości minimum 1500 zł miesięcznie, nie zapłacą za jego prowadzenie do 31 marca 2013 r.Konta bankowe:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-06-24
USD4,4656-0,50%
EUR4,7094-0,00%
CHF4,6538+0,35%
GBP5,4831+0,14%