newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSSPromocja w Koncie Direct dla osób w wieku 13-18 lat

2011-11-23


ING Bank Śląski wprowadził specjalną ofertę dla osób w wieku 13-18 lat korzystających z Konta Direct. Klienci w tej grupie wiekowej zostali zwolnieni z opłaty za użytkowanie karty płatniczej do rachunku aż do uzyskania przez nich pełnoletności.


Promocja w Koncie Direct dla osób w wieku 13-18 lat

Od 21 listopada br. właściciele Kont Direct w wieku 13-18 lat nie są obciążani opłatą za użytkowanie karty płatniczej do rachunku. Dotychczas bank pobierał miesięczną opłatę w wysokości 7 zł, jeśli klient nie wykonał transakcji kartą na min. 100 zł w danym cyklu rozliczeniowym.

 

 

Po zmianie, opłaty za korzystanie z Konta Direct dla klientów w wieku 13-18 wynoszą:

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za przelewy przez internet w PLN,
  • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty płatniczej do konta,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za dostęp do konta przez internet 24h.

 

Przypominamy karty płatnicze do rachunku oferowane w ING Banku Śląskim:

  • Karta VISA zbliżeniowa oraz karta Debit Mastercard zbliżeniowa to hybrydowe karty płatnicze umożliwiające dokonywanie płatności zbliżeniowych. Klient sam decyduje, czy chce dokonać transakcji bezgotówkowej w sposób tradycyjny czy zbliżeniowy. Na kartach umieszczono wizerunek obrazu Grzegorza Sztwiertni pt. „Oko malarza”. Obraz pochodzi z kolekcji Fundacji Sztuki Polskiej ING, która wspiera polską sztukę współczesną. Bank nie pobiera opłaty za wydanie kart.

 

  • Moja Karta ING to specjalna wersja karty płatniczej do Konta Direct, której wygląd może zostać spersonalizowany przez właściciela. Przygotowując własny wizerunek karty klient może skorzystać z przygotowanej galerii gotowych wzorów lub wybrać dowolne zdjęcie lub grafikę z własnej kolekcji, ustalając ich kształt, format i położenie. Aby zaprojektować Moją Kartę ING należy wejść na stronę www.mojakarta.ingbank.pl. Jednorazowa opłata za wydanie karty wynosi 15 zł.

źródło: www.ingbank.pl
Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

PKO Konto dla Młodych PKO Konto dla Młodych
Zero złotych za prowadzenie konta i przelewy internetowe, bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, 10 proc. premii za płatności kartą w sieci, a dodatkowo możliwość skorzystania z preferencyjnego kredytu studenckiego.

Rok bezpłatnych bankomatów dla studentów Rok bezpłatnych bankomatów dla studentów
Studentom, którzy otworzą rachunek osobisty eKONTO, mBank oferuje promocję, w ramach której przez rok mogą bezpłatnie korzystać ze wszystkich bankomatów krajowych i zagranicznych.

Przelewy natychmiastowe Express ELIXIR w ING Banku Śląskim Przelewy natychmiastowe Express ELIXIR w ING Banku Śląskim
ING Bank Śląski udostępnił swoim klientom system rozliczeń płatności natychmiastowych Express ELIXIR. Nowe rozwiązanie pozwala na realizację przelewów w złotych już po kilku sekundach od momentu złożenia zlecenia.

ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych
ING BankMobile, aplikacja ING Banku Śląskiego na telefon iPhone, została wyróżniona przez jury konkursu Generation Mobile 2012.

Pierwsza na rynku karta Visa Corporate w ING Banku Śląskim Pierwsza na rynku karta Visa Corporate w ING Banku Śląskim
ING Bank Śląski wprowadził do oferty nową kartę płatniczą - Visa Corporate Charge dla klientów z segmentu korporacyjnego.Konta bankowe:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-06-24
USD4,4656-0,50%
EUR4,7094-0,00%
CHF4,6538+0,35%
GBP5,4831+0,14%