newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSSPrestiżowa karta Diners Club jest do dyspozycji dla użytkowników instytucjonalnych banku PKO BP

2010-07-14


Jako pierwszy w kraju bank zapewnia małym i średnim organizacjom oraz klientom korporacyjnym korzystanie z luksusowej karty płatniczej Diners Club.


Prestiżowa karta Diners Club jest do dyspozycji dla użytkowników instytucjonalnych banku PKO BP Karty Diners Club to prestiżowe międzynarodowe karty typu charge poświęcone dla wymagających użytkowników. Ich posiadacze stają się równolegle członkami stowarzyszenia Diners Club.

Klienci indywidualni PKO korzystają z kart Diners Club od stycznia 2003 r. W ich portfelach znajduje się ponad 16 tys. tych instrumentów płatniczych z logo PKO Banku Polskiego. Świadczy to o dominującym udziale w sektorze kart płatniczych Diners Club w Polsce.

PKO BP jest pierwszym bankiem w kraju wydającym tego typu instrumenty płatnicze organizacjom. Dla użytkowników instytucjonalnych bank przygotował dwie odmiany kart Diners Club:

* PKO Diners Club Standard proponowaną dla kierowników średniego szczebla, handlowców i specjalistów. Limit karty płatniczej Standard wynosi od 5 tys. do 20 tys. złotych,
* PKO Diners Club Executive proponowaną dla właścicieli, kierownictwa wyższego szczebla, menedżerów firmy, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego najwyższego szczebla. Limit karty Executive wynosi od 10 tys. do 80 tys. złotych.

Nie licząc dużych limitów, wyboru zrealizowania krajowych transakcji płatniczych bezpłatnie, karty PKO Banku Polskiego Diners Club zapewniają posiadaczom usługi dodatkowe m.in.:

* kredyt bez opłat do 59 dni,

* opcję korzystania z saloników Diners Club Airport Lounges na licznych lotniskach na świecie,

* okazały pakiet ubezpieczeniowy np. ubezpieczenie podróży zagranicznej włączone w opłatę roczną za kartę płatniczą; ochroną otoczony jest nie tylko posiadacz karty Diners Club, a także osoby podróżujące z nim,

* posiadanie e-Konta dostęp do rachunku karty płatniczej 24h na dobę i 7 dni w tygodniu; za jego pomocą klienci mogą sprawnie i bez żadnych problemów dostać informację i pobierać wyciągi w formacie PDF, odnajdować i przeglądać swoje bieżące transakcje czy ilość punktów w Programie Premiowym Diners Club; usługę należy aktywować poprzez otwarcie profilu na stronie www.dinersclub.pl,

* Regus Businessworld dwuletnie, darmowe członkostwo na poziomie Gold, dające możliwość wykorzystywanie biur i sal konferencyjnych na całym świecie (w ponad 1 tys. miejsc),

* BLOKADA bezpieczny klucz każdy właściciel karty płatniczej Diners Club otrzymuje tę usługę darmowo w pakiecie zawierającym szczególny breloczek z numerem identyfikacyjnym oraz instrukcją postępowania dla znalazcy i informacją o nagrodzie za oddanie; dzięki temu w szybki sposób można odzyskać zgubioną własność,

* członkostwo w elitarnym
ekskluzywnym Programie Premiowym (w zakresie opłaty rocznej za kartę płatniczą), dzięki któremu właściciele dostają 1 punkt Diners Club za każde 5 złotych zapłacone kartą; profity mogą być m.in. zamieniane na mile w programie Miles & More (1 punkt DC równa się 1 mili); wymogiem wzięcia udziału w Programie Premiowym jest wypełnienie wniosku i przesłanie go do Diners Club.


Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Deutsche Bank PBC dla mikrofirm
Porady prawne online oraz reklama firmy w Internecie - to nowa propozycja Deutsche Banku PBC dla mikrofirm posiadających konto internetowe dbNET Biznes.

Meritum Bank, miej konto firmowe nawet w 15 minut
Przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą mogą otworzyć przez Internet konto dla swojej firmy w Meritum Banku nawet w 15 minut, bez wychodzenia z domu.

Rachunek firmowy w FM Bank otworzysz zdalnie
FM Bank wprowadził nowe udogodnienie dla przedsiębiorców, którzy od dziś mogą otworzyć rachunek w pełni zdalnie na podstawie przelewu autoryzacyjnego z rachunku w innym banku.

Toyota Bank wprowadza do oferty konto firmowe z ochroną prawną
Toyota Bank jest jednym z pierwszych banków, który wprowadza do oferty konto dla firm,, które gwarantuje ochronę prawną firmy. W przypadku sporu sądowego.

Loteria Loteria
Klienci używający karty kredytowej PKO Banku Polskiego mogą wziąć udział w loterii. Losem w loterii jest każda bezgotówkowa transakcja kartą na kwotę minimum 20 złotych, wykonana w czasie trwania loterii.Konta bankowe:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-06-24
USD4,4656-0,50%
EUR4,7094-0,00%
CHF4,6538+0,35%
GBP5,4831+0,14%