newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSSPracowite Konto Oszczędnościowe w Banku BPH

2012-09-28


Bank BPH wprowadził do oferty nowy produkt dla Klientów indywidualnych - Pracowite Konto Oszczędnościowe. Konto to zapewnia dostęp do oszczędności i efektywne zyski dzięki dziennej kapitalizacji odsetek.


Pracowite Konto Oszczędnościowe w Banku BPH

Bank BPH oferuje preferencyjne oprocentowanie Pracowitego Konta Oszczędnościowego 5,10% w skali roku dla posiadaczy Kapitalnego lub Maksymalnego Konta osobistego, którzy podpiszą aneks do umowy konta oszczędnościowego. Preferencyjne oprocentowanie obowiązuje do 31 stycznia 2013 roku.

 

Atuty Pracowitego Konta Oszczędnościowego:

  • preferencyjne oprocentowanie 5,1% w skali roku oferowane do 31 stycznia 2013 r. dla posiadaczy Kapitalnego Konta lub Maksymalnego Konta;
  • codzienna kapitalizacja odsetek;
  • brak wymogu wpłaty minimalnej;
  • brak konieczności posiadania rachunku osobistego;
  • możliwość założenia rachunku wspólnego;
  • dwa darmowe przelewy z rachunku oszczędnościowego w miesiącu na rachunki osobiste w Banku BPH (pozostałe przelewy oraz wypłaty gotówkowe są odpłatne zgodnie z Taryfą opłat i prowizji).

 

Pracowite Konto Oszczędnościowe zastąpiło w ofercie Banku BPH rachunek Sezam Oszczędzam Plus. Konto gwarantuje wygodę i elastyczność, ponieważ pieniądze można wypłacać, kiedy się chce bez utraty naliczonych odsetek. Klient może mieć max. 2 konta oszczędnościowe w Banku BPH (łącznie z dotychczas posiadanymi kontami oszczędnościowymi), w tym maksymalnie jeden rachunek z preferencyjnym oprocentowaniem (tzn. albo jedno Pracowite Konto Oszczędnościowe oprocentowane wg stawki 5,1% w skali roku, albo jeden rachunek Sezam Oszczędzam Plus oprocentowany wg stawki 4,42% w skali roku).

 Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Nowe Konto Oszczędnościowe w Meritum Banku
Meritum Bank wprowadza do oferty nowe Konto Oszczędnościowe, którego oproc wynosi 3,6% w roku dla wszystkich posiadanych oszczędności, już od 1zł.

Więcej oszczędności z bonusem w ING Banku Śląskim Więcej oszczędności z bonusem w ING Banku Śląskim
ING proponuje kredytobiorcom wyższe oprocentowanie na rachunkach oszczędnościowych w polskiej walucie. W ramach oferty Bonus na start bank proponuje 3,50proc w skali roku przez 4 miesiące od daty otwarcia OKO w zł.

FM Lokata PRO i rachunek oszczędnościowy w FM Banku na nowych zasadach
FM Bank S.A. rozszerza swoją paletę produktów oszczędnościowych. Poza dotychczasowymi lokatami internetowymi, klienci banku mogą skorzystać z darmowego rachunku oszczędnościowego i nowej lokaty terminowej - FM Lokaty PRO.

4% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium 4% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium
4 procent w skali roku przez trzy miesiące oferuje teraz Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium. Promocyjne oprocentowanie dotyczy nowych środków w wysokości do 100 tys zł wpłaconych do 11 maja.

W ING pieniądze nie muszą siedzieć na lokacie W ING pieniądze nie muszą siedzieć na lokacie
ING Bank Śląski promuje rachunek oszczędnościowy dla firm z obniżonym oprocentowaniem 4 procent. W ramach oferty specjalnej Więcej niż lokata przedsiębiorstwa.

Meritum Bank gwarantuje oprocentowanie Konta Oszczędnościowego
Meritum Bank gwarantuje, że do końca 2013 roku oprocentowanie Konta Oszczędnościowego nie spadnie poniżej 4,0 proc. Poręczenie dotyczy zarówno nowych, jak i aktualnych klientów Banku i wszystkich oszczędności - od pierwszej do ostatniej złotówki.

ING Bank Śląski promuje oszczędzanie ING Bank Śląski promuje oszczędzanie
ING Bank Śląski uruchomił kierowany do użytkowników serwisu Facebook konkurs propagujący oszczędzanie.

Najlepsze rachunki oszczędnościowe w listopadzie
Na początek na uwagę zasługują dość nieprzeciętne oferty kont oszczędnościowych, które przyciągają kredytobiorców imponującym oprocentowaniem.

6,5% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium 6,5% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium
6,5% w skali roku oferuje teraz Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium. Promocja dotyczy nowych środków w wysokości do 25 000 zł. Oprocentowanie promocyjne obowiązuje przez 3 miesiące niezależnie od momentu wpłaty.

7% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium 7% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium
7% w skali roku oferuje teraz Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium. Promocja dotyczy nowych środków w wysokości do 25 000 zł.Konta bankowe:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-06-24
USD4,4656-0,50%
EUR4,7094-0,00%
CHF4,6538+0,35%
GBP5,4831+0,14%