newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSSPierwsza na rynku karta Visa Corporate w ING Banku Śląskim

2011-05-10


ING Bank Śląski wprowadził do oferty nową kartę płatniczą - Visa Corporate Charge dla klientów z segmentu korporacyjnego.


Pierwsza na rynku karta Visa Corporate w ING Banku Śląskim

Nowa karta obciążeniowa Visa Corporate ING Banku Śląskiego z odroczoną płatnością pozwala dostosować parametry karty do indywidualnych potrzeb klientów korporacyjnych. Firma sama decyduje o najważniejszych atrybutach karty, w tym o maksymalnym okresie bezodsetkowym spłaty, mając do wyboru 5, 10, 15, 20, a od 22 maja br., nawet 23 dni. Klienci także mogą wybrać jeden z sześciu cykli rozliczeniowych karty oraz zadecydować o formie spłaty wykorzystanego limitu wydatków karty - z rachunku  posiadacza karty lub jej użytkownika. Opłaty związane z kartą:

  • opłata roczna za użytkowanie karty – 150 zł,
  • prowizja od transakcji bezgotówkowych – 1,5% kwoty transakcji,
  • prowizja od wypłat gotówkowych – 3% kwoty transakcji, min. 4 zł.

 

Karta obciążeniowa VISA Corporate z odroczoną spłatą to elastyczne rozwiązanie pod względem sposobów i terminów rozliczania zadłużenia kartowego. W odróżnieniu od tradycyjnych kart obciążeniowych, rozliczenie zadłużenia karty może nastąpić nawet do 20 dni po zakończeniu cyklu rozliczeniowego. W efekcie, karty te dają więc możliwość krótkoterminowego finansowania, nawet do 50 dni – powiedziała
Ewa Łuniewska, Dyrektor Banku w Korporacyjnej Sieci Sprzedaży w ING Banku Ślaskim.

 

Z zadowoleniem przyjmujemy wydanie przez ING Bank Śląski, jako pierwszy w Polsce bank, karty Visa Corporate czyli karty służbowej dla dużych firm i korporacji, która m.in. umożliwia im lepsze zarządzanie wydatkami ponoszonymi przez pracowników. Rozpoczęcie wydawania w Polsce kart Visa Corporate  to przejaw dojrzałości naszego rynku pod względem zapotrzebowania ze strony dużych organizacji gospodarczych na tego rodzaju karty – powiedział Jakub Kiwior, dyrektor Visa Europe w Polsce.  

 

Karty Visa Corporate to karty płatnicze organizacji Visa przeznaczone dla dużych firm i korporacji, które zazwyczaj wyposażają w takie karty służbowe wielu swoich pracowników. Karta zapewnia m.in. zwolnienie firmy od odpowiedzialności za nieuprawnione użycie karty przez pracowników, dodatkowe ubezpieczenia użytkownika karty, wskazanie rekomendowanych specjalistów w zakresie opieki zdrowotnej i prawnej, oraz usługę „assistance”. Firma otrzymuje także dane dotyczące płatności kartami w formie elektronicznej, a stosowanie odpowiedniego oprogramowania umożliwia bardziej efektywne zarządzanie wydatkami dokonywanymi przy pomocy takich kart – ich rozliczanie, księgowanie czy analizę, które może m.in. umożliwić działowi zakupów negocjowanie lepszych umów np. z sieciami hoteli, gdzie zatrzymują się pracownicy.

 

Dodatkowo, zarówno posiadacz, jak i użytkownik karty otrzymują bezpłatny pakiet ubezpieczeń obejmujący:

  • Pakiet PZU Bezpieczny Biznes – ubezpieczenie nieuprawnionego użycia karty w wyniku rabunku albo kradzieży karty,
  • PZU Pakiet Podróżny – ubezpieczenia podróżne stanowią ochronę dla użytkowników kart na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych w czasie ich pobytu poza granicami Polski. Zakres ubezpieczenia obejmuje m.in. pokrycie kosztów leczenia, NNW, ubezpieczenie bagażu podróżnego
    i opóźnienie jego dostarczenia, ubezpieczenie opóźnienia lotu, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz szereg usług assistance.

źródło: www.ingbank.pl
Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Nowe pakiety kont w Credit Agricole
Bezpłatne przelewy internetowe, Indywidualna Linia Kredytowa, usługa ułatwiająca oszczędzanie oraz karty umożliwiające płatności zbliżeniowe to wspólne elementy nowych pakietów kont w Credit Agricole.

Bezpłatne wypłaty z bankomatów Kredyt Banku
Niezmiernie miło mi poinformować, że od dnia 01.10.2012 roku bankomaty sieci Kredyt Bank dołączają do grupy bezpłatnych bankomatów dla klientów indywidualnych kart płatniczych BZ WBK

Zmiany w ofercie kont osobistych Banku BPH Zmiany w ofercie kont osobistych Banku BPH
Bank BPH, dopasowując swoją ofertę do zmieniających się potrzeb Klientów, od 1 października br. wprowadza zmiany do oferty kont osobistych.

Karta Debit MasterCard PayPassKarta Debit MasterCard PayPass
Za każdą płatność dokonaną kartą w Internecie Alior Sync zwraca Ci 5% jej wartości!

Przelewy natychmiastowe Express ELIXIR w ING Banku Śląskim Przelewy natychmiastowe Express ELIXIR w ING Banku Śląskim
ING Bank Śląski udostępnił swoim klientom system rozliczeń płatności natychmiastowych Express ELIXIR. Nowe rozwiązanie pozwala na realizację przelewów w złotych już po kilku sekundach od momentu złożenia zlecenia.

mSaver - innowacyjny sposób na regularne oszczędzanie mSaver - innowacyjny sposób na regularne oszczędzanie
mSaver to nowatorski program, którego zadaniem jest ułatwienie klientom systematycznego oszczędzania.

ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych
ING BankMobile, aplikacja ING Banku Śląskiego na telefon iPhone, została wyróżniona przez jury konkursu Generation Mobile 2012.

Powstanie nowy mBank, najnowocześniejszy bank na świecie Powstanie nowy mBank, najnowocześniejszy bank na świecie
Do końca roku powstanie zupełnie nowy mBank, który ma ambicję stać się najnowocześniejszym bankiem na świecie. BRE zainwestuje w projekt łącznie 100 mln zł.

PAYBACK w serwisie BZWBK24
Uruchomiliśmy program dla aktywnych klientów usług BZWBK24, dzięki któremu aktywność w bankowości elektronicznej zamienicie na punkty PAYBACK.

Przetestuj konto w Banku BPH przez rok bez opłat! Przetestuj konto w Banku BPH przez rok bez opłat!
Klienci, którzy od 1 marca do 11 kwietnia 2012 r. otworzą w Banku BPH nowe Kapitalne lub Maksymalne Konto i zapewnią na nie wpływy w wysokości minimum 1500 zł miesięcznie, nie zapłacą za jego prowadzenie do 31 marca 2013 r.Konta bankowe:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-06-24
USD4,4656-0,50%
EUR4,7094-0,00%
CHF4,6538+0,35%
GBP5,4831+0,14%