newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSSOtwarcie rachunku w MultiBanku teraz w pełni on-line

2012-02-09


Rachunek indywidualny w MultiBanku można już otworzyć w stu procentach zdalnie, bez konieczności podpisywania umowy w formie papierowej, odwiedzania placówki banku czy oczekiwania na kuriera.


Rachunek uruchamiany jest w ciągu doby, a dane klienta potwierdzane są poprzez wykonanie przez niego przelewu z innego banku.

 

Według badań TNS Pentor, 83 proc. zamożnych Polaków deklaruje korzystanie z bankowości internetowej. Logując się do serwisu transakcyjnego, 68 proc. z nich dokonuje przelewów, definiuje zlecenia stałe oraz sprawdza stan konta i historię transakcji. Internet, zarówno strona www banku, jak i portal transakcyjny, to dla nich także źródło podstawowych informacji o ofercie. Do placówki klienci zgłaszają się natomiast w celu uzyskania porady przed podjęciem ważnych decyzji finansowych oraz aby negocjować warunki kredytu czy lokaty. Informacje te potwierdzają obserwacje ekspertów MultiBanku.

 

- Nasi zamożni klienci coraz aktywniej korzystają z bankowości internetowej, wykonując za jej pośrednictwem około 90 proc. podstawowych operacji związanych z obsługą rachunku. Od dziś logując się na stronę banku mogą też w pełni zdalnie otworzyć konto. W optymalnych warunkach proces aktywacji rachunku trwa 24 godziny - mówi Bartosz Sawicki, p.o. naczelnika Wydziału Klientów Zamożnych w MultiBanku. – Dzięki temu klienci decyzję o uruchomieniu rachunku mogą podjąć i szybko zrealizować z dowolnego miejsca na ziemi, a do oddziału zgłosić się wtedy, gdy naprawdę będą potrzebowali wsparcia doradcy, np. chcąc  ustalić indywidualne  zasady współpracy – dodaje Sawicki.

 

 

Jak otworzyć konto?

Aby uruchomić rachunek klient powinien wypełnić znajdujący się na stronie internetowej MultiBanku formularz o otwarcie MultiKonta Ja lub Aquarius (proces nie dotyczy rachunków wspólnych i firmowych). Następnie we wniosku powinien wybrać odpowiedni sposób podpisania umowy (potwierdzenie przelewem bankowym) i podać numer rachunku spoza grupy BRE Banku, z którego przelew zostanie wykonany. Po uzupełnieniu tej informacji oraz podaniu adresu e-mail, bank automatycznie, w ciągu kilku minut, wyśle na konto klienta numer rachunku w MultiBanku, na który powinien on wysłać zlecenie. Po pozytywnej weryfikacji przyjętego przez MultiBank przelewu, klient otrzyma wiadomość SMS z pakietem aktywacyjnym, dzięki któremu będzie mógł zalogować się po raz pierwszy na MultiKonto.


źródło: www.multibank.pl
Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Nowe pakiety kont w Credit Agricole
Bezpłatne przelewy internetowe, Indywidualna Linia Kredytowa, usługa ułatwiająca oszczędzanie oraz karty umożliwiające płatności zbliżeniowe to wspólne elementy nowych pakietów kont w Credit Agricole.

Zmiany w ofercie kont osobistych Banku BPH Zmiany w ofercie kont osobistych Banku BPH
Bank BPH, dopasowując swoją ofertę do zmieniających się potrzeb Klientów, od 1 października br. wprowadza zmiany do oferty kont osobistych.

Bezpłatne wypłaty z bankomatów Kredyt Banku
Niezmiernie miło mi poinformować, że od dnia 01.10.2012 roku bankomaty sieci Kredyt Bank dołączają do grupy bezpłatnych bankomatów dla klientów indywidualnych kart płatniczych BZ WBK

Karta Debit MasterCard PayPassKarta Debit MasterCard PayPass
Za każdą płatność dokonaną kartą w Internecie Alior Sync zwraca Ci 5% jej wartości!

Przelewy natychmiastowe Express ELIXIR w ING Banku Śląskim Przelewy natychmiastowe Express ELIXIR w ING Banku Śląskim
ING Bank Śląski udostępnił swoim klientom system rozliczeń płatności natychmiastowych Express ELIXIR. Nowe rozwiązanie pozwala na realizację przelewów w złotych już po kilku sekundach od momentu złożenia zlecenia.

mSaver - innowacyjny sposób na regularne oszczędzanie mSaver - innowacyjny sposób na regularne oszczędzanie
mSaver to nowatorski program, którego zadaniem jest ułatwienie klientom systematycznego oszczędzania.

ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych
ING BankMobile, aplikacja ING Banku Śląskiego na telefon iPhone, została wyróżniona przez jury konkursu Generation Mobile 2012.

Powstanie nowy mBank, najnowocześniejszy bank na świecie Powstanie nowy mBank, najnowocześniejszy bank na świecie
Do końca roku powstanie zupełnie nowy mBank, który ma ambicję stać się najnowocześniejszym bankiem na świecie. BRE zainwestuje w projekt łącznie 100 mln zł.

PAYBACK w serwisie BZWBK24
Uruchomiliśmy program dla aktywnych klientów usług BZWBK24, dzięki któremu aktywność w bankowości elektronicznej zamienicie na punkty PAYBACK.

Przetestuj konto w Banku BPH przez rok bez opłat! Przetestuj konto w Banku BPH przez rok bez opłat!
Klienci, którzy od 1 marca do 11 kwietnia 2012 r. otworzą w Banku BPH nowe Kapitalne lub Maksymalne Konto i zapewnią na nie wpływy w wysokości minimum 1500 zł miesięcznie, nie zapłacą za jego prowadzenie do 31 marca 2013 r.Konta bankowe:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-06-24
USD4,4656-0,50%
EUR4,7094-0,00%
CHF4,6538+0,35%
GBP5,4831+0,14%