newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSSObniż rachunki o 10% z Alior Bankiem!

2012-06-05


Po sukcesie usługi "Rachunki bez opłat" Alior Bank wprowadził kolejne rewolucyjne rozwiązanie, którego nie oferuje żaden inny bank w Polsce.


Obniż rachunki o 10% z Alior Bankiem! Alior Bank gwarantuje obniżenie wysokości comiesięcznych rachunków za podstawowe usługi o minimum 10%. Z nowej oferty Alior Banku może skorzystać każdy.

Udostępnienie przez Alior Bank nowej usługi było możliwe dzięki wykorzystaniu wiedzy  o strukturze płatności kilkuset tysięcy gospodarstw domowych. Wiedza o płatnościach Polaków została zdobyta poprzez dokładną analizę ponad 10 milionów rachunków opłaconych w Alior Banku. Z zebranych danych wynika, że średnie opłaty za podstawowe usługi mogą się znacząco różnić w zależności od województwa. Alior Bank proponuje rozwiązanie, które pozwala w prosty sposób racjonalnie zarządzać domowym budżetem i ograniczyć comiesięczne wydatki na rachunki.

 

Dzięki wynegocjowaniu specjalnych ofert u czołowych dostawców świadczeń takich jak energia elektryczna, telefon, Internet, telewizja, czy ubezpieczenia, Alior Bank daje wszystkim możliwość zaoszczędzenia na stałych rachunkach minimum 10%.  W skali roku pozwala to zaoszczędzić nawet kilkaset złotych, co jest szczególnie istotne w sytuacji rosnących kosztów życia Polaków.

 

"Alior Bank po raz kolejny podjął wyzwanie wprowadzenia rewolucyjnych zmian na rynku bankowym. Dzięki nowej usłudze chcemy udowodnić, że Bank może oferować nie tylko opłacanie rachunków bez prowizji, ale także jest w stanie realnie obniżyć wysokość miesięcznych wydatków swoich klientów." - mówi Wojciech Sobieraj, prezes Zarządu Alior Banku.

 

Oferta została przygotowana z myślą zarówno o osobach, które preferują bankowość tradycyjną jak i o klientach internetowych. Aby z niej skorzystać wystarczy udać się do oddziału Alior Banku lub do placówki Alior Bank Express i odbyć z Bankierem krótką rozmowę o finansach oraz zarejestrować się w systemie Banku. Następnie, na ekranie dotykowym, Klient będzie mógł zobaczyć, ile płacą za rachunki osoby o zbliżonym do niego profilu. Bankier przeanalizuje wysokość płatności klienta i przedstawi korzystniejszą ofertę wraz z propozycją zmiany dostawcy usługi. Klient nie musi zmieniać dostawców wszystkich usług, sam decyduje, które oferty są w jego przypadku najbardziej korzystne. Co ważne, Alior Bank, wspólnie z partnerami, załatwi za klienta wszystkie formalności związane ze zmianą dostawcy usługi bądź ubezpieczyciela.

 

Alior Bank gwarantuje obniżenie rachunków o minimum 10%. W przypadku, gdy wyliczona kwota oszczędności będzie niższa, Bank dopłaci klientowi różnicę w postaci specjalnej premii. Na przykład: klient płaci łącznie 1 000 zł, a wyliczona oszczędność dzięki skorzystaniu z usługi wynosi 46 zł (4,6%). Wówczas Alior Bank wypłaci klientowi miesięczną premię w wysokości 54 zł (brakujące 5,4%). Warunkiem skorzystania z gwarancji i wypłacania premii jest opłacanie należności z tytułu nowych umów za pośrednictwem rachunku w Alior Banku.

 

Alior Bank stale wdraża innowacyjne produkty i usługi  mające na celu wykorzystanie potencjału istniejących placówek, klienci mogą skorzystać już z możliwości opłacania rachunków bez prowizji, wymienić walutę po atrakcyjnym kursie, czy zakupić złoto, a dzieje się to w dobie rosnącej popularności bankowości internetowej i mobilnej.Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Alior Sync najlepszy w rankingu kont internetowych
Rachunek osobisty w Alior Sync drugi raz z rzędu zwyciężyło w rankingu kont online. Profil modelowego klienta, aktywnie korzystającego ze swojego konta internetowego:.

Nowe bezpłatne konto Nordea Ulubione
Z początkiem maja 2013 roku Nordea Bank Polska wprowadził do oferty nowe konto - Nordea Ulubione. Bez opłat i bez dodatkowych limitów Bank oferuje między innymi prowadzenie konta.

Konto w Nordea Bank Polska otworzysz przez Internet
Nordea Bank wprowadza możliwość założenia konta dla klientów indywidualnych bez potrzeby oczekiwania na kuriera czy wizyty w placówce bankowej.

Alior Bank: Konto Rozsądne z 5% zwrotem wydatków na zakupy spożywcze Alior Bank: Konto Rozsądne z 5% zwrotem wydatków na zakupy spożywcze
Alior Bank powiększa ofertę kont osobistych dla klientów indywidualnych o Konto Rozsądne. Zasadniczym wyróżnikiem nowego konta jest możliwość otrzymania 5 procentowego zwrotu wydatków na zakupy spożywcze.

Konto Godne Polecenia w Banku Zachodnim WBK
Bank Zachodni WBK udostępnia w swojej ofercie Konto Godne Polecenia - bez ponoszenia kosztów za obsługę, wydanie karty, z darmowymi wybranymi przelewami internetowymi i w pełni mobilne dzięki usługom BZWBK24.

INVEST-BANK S.A. umożliwia składanie wniosku o konto osobiste przez urządzenia mobilne
INVEST-BANK S.A. uruchomił możliwość zdalnego założenia Konta z wykorzystaniem urządzenia mobilnego. Proces jest całkowicie elektroniczny i nie wymaga wizyty w oddziale Banku lub zgłaszania się pod numer call center.

Konto w ING Banku otworzysz przez Internet Konto w ING Banku otworzysz przez Internet
ING Bank Śląski udostępnia możliwość otwarcia rachunku dla klientów indywidualnych poprzez autoryzację przelewem z innego banku. To łatwy i wygodny sposób skorzystania z oferty konta bez udziału kuriera lub wizyty w placówce bankowej.

Darmowe konto dla rolników w Credit Agricole
Credit Agricole zaproponował rolnikom konto AGRICOLE z prostą tabelą opłat. Bank obsługuje konto bezpłatnie, a najpopularniejsze operacje bankowe kosztują najwyżej 1 zł.

W Banku Pocztowym założysz konto przez Internet
Bank Pocztowy udostępnił możliwość założenia Pocztowego Konta Standard i Pocztowego Konta Nestor za pomocą Internetu. Wszystkie osoby, które mają zamiar założyć konto w Banku Pocztowym mogą to zrobić nie wychodząc z domu.

Credit Agricole uruchamia walentynkową promocję
Do 14 lutego specjalnie zniżki w sklepach takich jak Atlantic, Ravel, Lanoro oraz Kobe otrzymają posiadacze kart płatniczych Credit Agricole Bank Polska.Konta bankowe:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-06-24
USD4,4656-0,50%
EUR4,7094-0,00%
CHF4,6538+0,35%
GBP5,4831+0,14%