newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSSNaklejka zbliżeniowa z technologią MasterCard PayPass już w ofercie Aliorbank

2011-12-22


W ofercie Alior Banku pojawiła się kolejna nowość - naklejka zbliżeniowa. Jest to karta płatnicza w postaci kilkucentymetrowej naklejki, którą użytkownik może umieścić na dowolnym przedmiocie, np. na telefonie komórkowym.


Naklejka zbliżeniowa z technologią MasterCard PayPass już w ofercie Aliorbank

Naklejka zbliżeniowa dla użytkownika oznacza przede wszystkim wygodę – aby dokonać płatności nie trzeba nosić już ze sobą portfela, wystarczy np. telefon komórkowy, który prawie każdy ma zawsze przy sobie. Co więcej, za naklejkę zbliżeniową nie jest pobierana opłata miesięczna, więc korzystanie z niej nie wiąże się z dodatkowymi kosztami dla klienta. Dzięki wykorzystaniu technologii MasterCard PayPassTM, karta pozwala na dokonywanie płatności zbliżeniowych w ok. 50 tysiącach punktów w kraju, w tym m.in. Mc Donald’s, Alma, Coffee Heaven, Ikea, saloniki Kolporter i wiele innych.

Co ważne, naklejka – podobnie jak inne karty, wyposażone w funkcjonalność MasterCard PayPass – pozwala na realizację płatności niezależnie od kwoty, a transakcje na kwotę powyżej 50 zł wymagają dla bezpieczeństwa potwierdzenia kodem PIN.

Każdy posiadacz rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Alior Banku może zamówić naklejkę samodzielnie w Systemie Bankowości Internetowej. Można także złożyć dyspozycję w oddziale banku,  placówce partnerskiej lub za pośrednictwem Contact Center. Warto się pospieszyć, ponieważ tylko do końca grudnia wydanie naklejki zbliżeniowej jest bezpłatne.


źródło: www.aliorbank.pl
Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Nowe pakiety kont w Credit Agricole
Bezpłatne przelewy internetowe, Indywidualna Linia Kredytowa, usługa ułatwiająca oszczędzanie oraz karty umożliwiające płatności zbliżeniowe to wspólne elementy nowych pakietów kont w Credit Agricole.

Bezpłatne wypłaty z bankomatów Kredyt Banku
Niezmiernie miło mi poinformować, że od dnia 01.10.2012 roku bankomaty sieci Kredyt Bank dołączają do grupy bezpłatnych bankomatów dla klientów indywidualnych kart płatniczych BZ WBK

Zmiany w ofercie kont osobistych Banku BPH Zmiany w ofercie kont osobistych Banku BPH
Bank BPH, dopasowując swoją ofertę do zmieniających się potrzeb Klientów, od 1 października br. wprowadza zmiany do oferty kont osobistych.

Karta Debit MasterCard PayPassKarta Debit MasterCard PayPass
Za każdą płatność dokonaną kartą w Internecie Alior Sync zwraca Ci 5% jej wartości!

Przelewy natychmiastowe Express ELIXIR w ING Banku Śląskim Przelewy natychmiastowe Express ELIXIR w ING Banku Śląskim
ING Bank Śląski udostępnił swoim klientom system rozliczeń płatności natychmiastowych Express ELIXIR. Nowe rozwiązanie pozwala na realizację przelewów w złotych już po kilku sekundach od momentu złożenia zlecenia.

mSaver - innowacyjny sposób na regularne oszczędzanie mSaver - innowacyjny sposób na regularne oszczędzanie
mSaver to nowatorski program, którego zadaniem jest ułatwienie klientom systematycznego oszczędzania.

ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych
ING BankMobile, aplikacja ING Banku Śląskiego na telefon iPhone, została wyróżniona przez jury konkursu Generation Mobile 2012.

Powstanie nowy mBank, najnowocześniejszy bank na świecie Powstanie nowy mBank, najnowocześniejszy bank na świecie
Do końca roku powstanie zupełnie nowy mBank, który ma ambicję stać się najnowocześniejszym bankiem na świecie. BRE zainwestuje w projekt łącznie 100 mln zł.

PAYBACK w serwisie BZWBK24
Uruchomiliśmy program dla aktywnych klientów usług BZWBK24, dzięki któremu aktywność w bankowości elektronicznej zamienicie na punkty PAYBACK.

Przetestuj konto w Banku BPH przez rok bez opłat! Przetestuj konto w Banku BPH przez rok bez opłat!
Klienci, którzy od 1 marca do 11 kwietnia 2012 r. otworzą w Banku BPH nowe Kapitalne lub Maksymalne Konto i zapewnią na nie wpływy w wysokości minimum 1500 zł miesięcznie, nie zapłacą za jego prowadzenie do 31 marca 2013 r.Konta bankowe:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-06-24
USD4,4656-0,50%
EUR4,7094-0,00%
CHF4,6538+0,35%
GBP5,4831+0,14%