newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSSNajlepsze rachunki oszczędnościowe w listopadzie

2012-12-03


Na początek na uwagę zasługują dość nieprzeciętne oferty kont oszczędnościowych, które przyciągają kredytobiorców imponującym oprocentowaniem.


Z trudem można je natomiast porównać do pozostałych ofert z uwagi na rodzaj zbierania na nich pieniędzy lub specjalne ich warunki. Najwyższą stawką oproc dostępny jest obecnie w internetowym oddziale GetinOnline. GetinOnline oferuje bowiem aż 10proc na koncie oszczędnościowym Super Saver. Dostęp do niego nie jest natomiast bezwarunkowy, a także zyskanie od razu wysokich odsetek praktycznie nierealne. Kuszące 9proc dla nowych kredytobiorców lub 7proc dla aktualnych oferuje także w ramach aktualnej oferty specjalnej - na koncie mSaver - mBank. Takie oprocentowanie obowiązuje jednak jedynie przez 6 miesięcy dla kwoty do 10 tys złotych. Rachunek osiągalny jest tylko z z rachunkiem osobistym i kartą do konta. Wymagane jest także zapewnienie w każdym miesiącu obowiązywania oferty specjalnej wpływu w kwocie nie mniejszej niż 1 tys złotych. Nie zważając na wspomniane oferty GetinOnline i mBanku, czołówka najlepszych rachunków to oferty ze stawką nie przekraczającą 6,50proc. Na pierwsze miejsce listopadowego porównania trafił Bank Millennium, który obecnie na koncie oszczędnościowym oferuje promocyjne 6,50proc dla nowych środków do kwoty 25 tys złotych. W ofercie specjalnej oprocentowanie obowiązuje jednak zaledwie przez pierwsze trzy miesiące. Na drugim miejscu listy znalazł się rachunek BGŻOptima także z promocyjną stawką wynoszącą 6,30proc. Wyższe oprocentowanie na Rachunku BGŻOptima tyczy się natomiast jedynie nowych środków wpłaconych do banku w okresie do 4 lutego 2013 roku. 6,30proc stosowane jest dla salda do 40 tys złotych, nadwyżka wyżej tej kwoty oprocentowana jest już stawką 5,80proc.


Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Nowe Konto Oszczędnościowe w Meritum Banku
Meritum Bank wprowadza do oferty nowe Konto Oszczędnościowe, którego oproc wynosi 3,6% w roku dla wszystkich posiadanych oszczędności, już od 1zł.

Więcej oszczędności z bonusem w ING Banku Śląskim Więcej oszczędności z bonusem w ING Banku Śląskim
ING proponuje kredytobiorcom wyższe oprocentowanie na rachunkach oszczędnościowych w polskiej walucie. W ramach oferty Bonus na start bank proponuje 3,50proc w skali roku przez 4 miesiące od daty otwarcia OKO w zł.

FM Lokata PRO i rachunek oszczędnościowy w FM Banku na nowych zasadach
FM Bank S.A. rozszerza swoją paletę produktów oszczędnościowych. Poza dotychczasowymi lokatami internetowymi, klienci banku mogą skorzystać z darmowego rachunku oszczędnościowego i nowej lokaty terminowej - FM Lokaty PRO.

4% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium 4% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium
4 procent w skali roku przez trzy miesiące oferuje teraz Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium. Promocyjne oprocentowanie dotyczy nowych środków w wysokości do 100 tys zł wpłaconych do 11 maja.

W ING pieniądze nie muszą siedzieć na lokacie W ING pieniądze nie muszą siedzieć na lokacie
ING Bank Śląski promuje rachunek oszczędnościowy dla firm z obniżonym oprocentowaniem 4 procent. W ramach oferty specjalnej Więcej niż lokata przedsiębiorstwa.

Meritum Bank gwarantuje oprocentowanie Konta Oszczędnościowego
Meritum Bank gwarantuje, że do końca 2013 roku oprocentowanie Konta Oszczędnościowego nie spadnie poniżej 4,0 proc. Poręczenie dotyczy zarówno nowych, jak i aktualnych klientów Banku i wszystkich oszczędności - od pierwszej do ostatniej złotówki.

ING Bank Śląski promuje oszczędzanie ING Bank Śląski promuje oszczędzanie
ING Bank Śląski uruchomił kierowany do użytkowników serwisu Facebook konkurs propagujący oszczędzanie.

6,5% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium 6,5% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium
6,5% w skali roku oferuje teraz Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium. Promocja dotyczy nowych środków w wysokości do 25 000 zł. Oprocentowanie promocyjne obowiązuje przez 3 miesiące niezależnie od momentu wpłaty.

Pracowite Konto Oszczędnościowe w Banku BPH Pracowite Konto Oszczędnościowe w Banku BPH
Bank BPH wprowadził do oferty nowy produkt dla Klientów indywidualnych - Pracowite Konto Oszczędnościowe. Konto to zapewnia dostęp do oszczędności i efektywne zyski dzięki dziennej kapitalizacji odsetek.

7% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium 7% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium
7% w skali roku oferuje teraz Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium. Promocja dotyczy nowych środków w wysokości do 25 000 zł.Konta bankowe:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-06-24
USD4,4656-0,50%
EUR4,7094-0,00%
CHF4,6538+0,35%
GBP5,4831+0,14%