newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSSNagrody za zakupy z nową kartą MultiBanku

2012-04-26


Do oferty MultiBanku dołączyła karta płatnicza World Debit MasterCard Aquarius, umożliwiająca klientom korzystanie z prestiżowego programu lojalnościowego oraz bezpłatnego ubezpieczenia podróżnego.


Nagrody za zakupy z nową kartą MultiBanku

Najnowsza propozycja banku zastępuje dotychczas funkcjonującą kartę MasterCard Aquarius Debit. Nowy "plastik" oprócz standardowych funkcjonalności, takich jak płatności zbliżeniowe, wzbogacony został o program World MasterCard Rewards. Dzięki temu posiadacze kart za każdą dokonaną transakcję bezgotówkową otrzymują punkty, które mogą wymienić na oryginalne nagrody, np. kurs sushi dla dwojga, lot szybowcem czy MacBook Air.


Punkty w programie lojalnościowym przyznawane są za transakcje dokonane kartą w sklepach i punktach usługowo-handlowych. Każde wydane w ten sposób 5 zł daje klientowi 1 punkt w programie. Dotychczas z tej możliwości mogli korzystać posiadacze kart kredytowych World MasterCard Aquarius. W ramach programu, na jednym koncie, klienci mogą gromadzić punkty za transakcje wykonane kartą kredytową i debetową, a także zbierać punkty wspólnie z przyjaciółmi lub rodziną - wystarczy, że  połączą swoje konta na platformie MasterCard Rewards.


Dodatkowo, do karty debetowej dodane jest bezpłatne ubezpieczenie Travel World Debit, które gwarantuje posiadaczowi karty oraz dwóm towarzyszącym mu w podróży osobom ochronę podczas podróży, obejmującą między innymi zwrot kosztów leczenia, ubezpieczenie opóźnienia lotu czy odwołania lub skrócenia podróży zagranicznej.


Klienci posiadający kartę World Debit MasterCard Aquarius mogą również wypłacać bez prowizji pieniądze z bankomatów na całym świecie oraz korzystać z programu rabatowego MultiBanku, uprawniającego ich do zniżek w wysokości nawet 50 proc. u ponad 2,5 tys. partnerów w całej PolsceZobacz więcej:
Podobne artykuły:

Visa rozwija sieć akceptacji kart w mniejszych miejscowościach
Visa zapowiada wyższe dofinansowanie na rzecz nowych terminali w mniejszych miejscowościach jako część projektu Kartą Visa zapłacisz wszędzie.

Loteria Loteria
Klienci używający karty kredytowej PKO Banku Polskiego mogą wziąć udział w loterii. Losem w loterii jest każda bezgotówkowa transakcja kartą na kwotę minimum 20 złotych, wykonana w czasie trwania loterii.

Karty zbliżeniowe i przedpłacone od Banku Zachodniego WBK
Na platformie istore pod adresem www.bzwbk.istore.pl można nabyć karty prepaid Visa oraz MasterCard, a także karty do płatności zbliżeniowych oferowane przez Bank Zachodni WBK.

Alior ogranicza moneyback Alior ogranicza moneyback
Z początkiem kwietnia Alior Bank zmieni warunki uzyskania moneybacku za transakcje wykonane kartami kredytowymi. To już kolejna instytucja, która ogranicza grupę klientów mających prawo do skorzystania z promocji.

Kibice zapłacą kartami mBanku z wizerunkiem Stadionu NarodowegoKibice zapłacą kartami mBanku z wizerunkiem Stadionu Narodowego
W związku z mistrzostwami UEFA EURO 2012 BRE Bank przygotował specjalną, limitowaną serię zbliżeniowych kart płatniczych typu pre-paid z logo mBanku i wizerunkiem Stadionu Narodowego.

Na Stadionie Narodowym zapłacimy kartami zbliżeniowymi BRE BankuNa Stadionie Narodowym zapłacimy kartami zbliżeniowymi BRE Banku
BRE Bank będzie dostarczał i obsługiwał karty przedpłacone na Stadionie Narodowym w Warszawie. Karty z wizerunkiem stadionu oraz logotypem mBanku posłużą do dokonywania płatności zbliżeniowych podczas wydarzeń sportowych, w tym meczów EURO 2012.

Z kartą wydaję RATIOnalnie – konkurs z nagrodami
Każdy klient może w ramach swojej karty kredytowej obniżyć oprocentowanie korzystając z usługi Ratio – a od 2 kwietnia do 6 maja oraz od 28 maja do 24 czerwca 2012 r. wszyscy, którzy skorzystają z Ratio mogą wziąć udział w konkursie z nagrodami.

Wielkanocne rabaty z kartami Credit Agricole
Czekoladki w delikatesach Alma, a także zniżki w sklepach La Passion du Vin oraz home&you otrzymają posiadacze kart płatniczych Credit Agricole Bank Polska.

Karta przedpłacona MasterCard PayPassKarta przedpłacona MasterCard PayPass
Karta przedpłacona MasterCard® PayPass™ jest kartą płatniczą, która łączy w sobie wszystkie zalety karty przedpłaconej MasterCard® i PayPass™.

Jak zarobić na karcie kredytowej?
Aż połowa wykształconych Polaków z dużych miast przyznaje, że wypłaca gotówkę z bankomatów za pomocą karty kredytowej - wynika z raportu z badania SMG/KRC Millward Brown przeprowadzonego na zlecenie Deutsche Bank PBC.Konta bankowe:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-06-24
USD4,4656-0,50%
EUR4,7094-0,00%
CHF4,6538+0,35%
GBP5,4831+0,14%