MultiBank wprowadza karty bezstykowe payWave
2010-10-25
Wszystkie nowo wyrabiane karty debetowe i kredytowe MultiBanku będą wypukłe i dodatkowo wzbogacone o technologię bezstykową. Do działających już zbliżeniowych kart płatniczych MasterCard PayPass dołączą plastiki Visa payWave.
Dzięki takiej akcji, do końca roku, liczba kart bezstykowych w portfelach użytkowników ma być podwójna. Aktualnie w posiadaniu klientów MultiBanku jest 35 tys. kart bezstykowych. Do końca roku ich ilość ma zwiększyć się o kolejne 20 tys. Dotąd w technologii bezstykowej wydawane były wszystkie karty płatnicze MasterCard a także karta kredytowa Visa n payWave. Od tej pory do tego grona dołączą bezstykowe debetówki w systemie płatniczym Visa.
Transakcje bezstykowe cieszą się w Polsce wielkim zainteresowaniem. Ilość punktów usługowo-handlowych akceptujących tego rodzaju transakcje dynamicznie wzrasta. Obecnie na rynku jest ich prawie 8 tys. Do końca br. ich ilość ma wzrosnąć o kolejne 6,5 tys.
Zobacz więcej:
Podobne artykuły:
LoteriaKlienci używający karty kredytowej PKO Banku Polskiego mogą wziąć udział w loterii. Losem w loterii jest każda bezgotówkowa transakcja kartą na kwotę minimum 20 złotych, wykonana w czasie trwania loterii.
Alior ogranicza moneybackZ początkiem kwietnia Alior Bank zmieni warunki uzyskania moneybacku za transakcje wykonane kartami kredytowymi. To już kolejna instytucja, która ogranicza grupę klientów mających prawo do skorzystania z promocji.
Nagrody za zakupy z nową kartą MultiBankuDo oferty MultiBanku dołączyła karta płatnicza World Debit MasterCard Aquarius, umożliwiająca klientom korzystanie z prestiżowego programu lojalnościowego oraz bezpłatnego ubezpieczenia podróżnego.
Z kartą wydaję RATIOnalnie – konkurs z nagrodamiKażdy klient może w ramach swojej karty kredytowej obniżyć oprocentowanie korzystając z usługi Ratio – a od 2 kwietnia do 6 maja oraz od 28 maja do 24 czerwca 2012 r. wszyscy, którzy skorzystają z Ratio mogą wziąć udział w konkursie z nagrodami.