newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSSMeritum Bank, miej konto firmowe nawet w 15 minut

2013-02-22


Przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą mogą otworzyć przez Internet konto dla swojej firmy w Meritum Banku nawet w 15 minut, bez wychodzenia z domu.


Nie mają obowiązku przedstawiać papierów rejestrowych, bowiem ich dane są sprawdzane w bazie CEiDG.

Otwarcie konta firmowego w Internecie bez konieczności czekania na kuriera czy wizyty w placówce jest możliwe dzięki zastosowaniu elektronicznej metody weryfikacji danych klienta.

Meritum Bank umożliwił wykonanie przelewu potwierdzającego wolę zawarcia umowy rachunku nie tylko za pomocą tradycyjnego przelewu, ale także e-przelewu, co pozwala na niemal natychmiastową weryfikację danych przedsiębiorcy i skrócenie czasu zakładania rachunku nawet do 15 minut.


Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Deutsche Bank PBC dla mikrofirm
Porady prawne online oraz reklama firmy w Internecie - to nowa propozycja Deutsche Banku PBC dla mikrofirm posiadających konto internetowe dbNET Biznes.

Rachunek firmowy w FM Bank otworzysz zdalnie
FM Bank wprowadził nowe udogodnienie dla przedsiębiorców, którzy od dziś mogą otworzyć rachunek w pełni zdalnie na podstawie przelewu autoryzacyjnego z rachunku w innym banku.

Toyota Bank wprowadza do oferty konto firmowe z ochroną prawną
Toyota Bank jest jednym z pierwszych banków, który wprowadza do oferty konto dla firm,, które gwarantuje ochronę prawną firmy. W przypadku sporu sądowego.

Prestiżowa karta Diners Club jest do dyspozycji dla użytkowników instytucjonalnych banku PKO BP Prestiżowa karta Diners Club jest do dyspozycji dla użytkowników instytucjonalnych banku PKO BP
Jako pierwszy w kraju bank zapewnia małym i średnim organizacjom oraz klientom korporacyjnym korzystanie z luksusowej karty płatniczej Diners Club.

Visa rozwija sieć akceptacji kart w mniejszych miejscowościach
Visa zapowiada wyższe dofinansowanie na rzecz nowych terminali w mniejszych miejscowościach jako część projektu Kartą Visa zapłacisz wszędzie.Konta bankowe:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-06-24
USD4,4656-0,50%
EUR4,7094-0,00%
CHF4,6538+0,35%
GBP5,4831+0,14%