newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSSMedia Markt MasterCard PayPass - nowa karta partnerska Credit Agricole Bank Polska

2012-01-25


Od 20 stycznia, klienci sieci sklepów Media Markt - lidera sprzedaży elektroniki w Polsce i Europie - mogą ubiegać się o zbliżeniową kartę kredytową Media Markt MasterCard PayPass.


Media Markt MasterCard PayPass - nowa karta partnerska Credit Agricole Bank Polska

Nowa karta wydawana jest we współpracy z Credit Agricole Bank Polska i oferuje swoim użytkownikom szereg korzyści.

 

Od 20 stycznia, klienci sieci sklepów Media Markt - lidera sprzedaży elektroniki w Polsce i Europie - mogą ubiegać się o zbliżeniową kartę kredytową Media Markt MasterCard PayPass. Nowa karta wydawana jest we współpracy z Credit Agricole Bank Polska i oferuje swoim użytkownikom szereg korzyści.

 

Posiadacze karty kredytowej Media Markt MasterCard PayPass mogą czerpać przyjemność z bezgotówkowych zakupów w sklepach Media Markt w całej Polsce. Karta umożliwia nie tylko dostęp do wielu przywilejów oferowanych przez sieć sklepów Media Markt, ale zapewnia także wygodę i oszczędność czasu, jaką uzyskuje się dzięki płatnościom w technologii zbliżeniowej.

 

Jak podkreśla Robert Jakoniuk, członek zarządu Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.: - Sieć Media Markt jest liderem rynku elektronicznego w Polsce i w Europie, dlatego cały czas pracujemy nad rozwiązaniami, które pozwolą nam jeszcze pełniej i efektywniej zaspokajać potrzeby naszych klientów. Mamy nadzieję, że karta kredytowa z naszym logo będzie dla nich doskonałym narzędzie do sfinansowania marzeń, zarówno tych małych, jak i całkiem dużych.

 

Karta kredytowa Media Markt MasterCard PayPass umożliwia w coraz większej ilości sklepów na terenie Polski dokonywanie zakupów bez podawania karty sprzedawcy niezależnie, od kwoty. Wystarczy tylko zbliżyć kartę do terminala. Do kwoty 50 zł transakcje nie wymagają autoryzacji. Po przekroczeniu tego limitu należy potwierdzić transakcję wpisując kod PIN.

 

- Oferowanie prostych i funkcjonalnych rozwiązań finansowych dostępnych dla każdego jest jednym z najważniejszych celów naszej firmy. Mamy nadzieję, że klienci sieci Media Markt szybko docenią funkcjonalność i wygodę, jaką gwarantuje posiadanie karty kredytowej Media Markt MasterCard PayPass. Wierzymy, że dzięki niej bezgotówkowe dokonywanie zakupów będzie jeszcze bardziej przyjemne - mówi Sebastian Krzyk szef departamentu sieci akceptacji Polskiego Oddziału MasterCard Europe.

 

Karta kredytowa Media Markt MasterCard PayPass jest dostępna w 22 sklepach Media Markt. Zapewnia szereg przywilejów, takich jak: darmowy kredyt na karcie, nawet do 54 dni, dogodne raty, które można rozłożyć na 6,10,12,18 lub 24 miesiące, a także bogaty pakiet ubezpieczeń. Posiadacze tej karty mogą wnioskować o limit do 20 tys. złotych oraz mają dostęp do swojego rachunku przez internet i telefon. Kartę można otrzymać w Punkcie Obsługi Klienta wykazując minimum 450 złotych dochodu. Opłata roczna za kartę wynosi 40 zł, ale w ofercie promocyjnej, po dokonaniu 3 transakcji bezgotówkowych, klient otrzymuje zwrot kosztów jej wydania.

 

Grzegorz Biskup - product Manager w Credit Agricole Bank Polska - podkreśla, że Credit Agricole Bank Polska ma bogate doświadczenie w wydawaniu kart co-brandowych. Znajomość specyfiki polskiego rynku pozwala nam na przygotowanie - we współpracy z naszymi partnerami - atrakcyjnych ofert, z których klienci chętnie korzystają. Jesteśmy przekonani, że karta kredytowa Media Markt MasterCard PayPass przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom elektroniki.


źródło: www.credit-agricole.pl
Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Nowe pakiety kont w Credit Agricole
Bezpłatne przelewy internetowe, Indywidualna Linia Kredytowa, usługa ułatwiająca oszczędzanie oraz karty umożliwiające płatności zbliżeniowe to wspólne elementy nowych pakietów kont w Credit Agricole.

Bezpłatne wypłaty z bankomatów Kredyt Banku
Niezmiernie miło mi poinformować, że od dnia 01.10.2012 roku bankomaty sieci Kredyt Bank dołączają do grupy bezpłatnych bankomatów dla klientów indywidualnych kart płatniczych BZ WBK

Zmiany w ofercie kont osobistych Banku BPH Zmiany w ofercie kont osobistych Banku BPH
Bank BPH, dopasowując swoją ofertę do zmieniających się potrzeb Klientów, od 1 października br. wprowadza zmiany do oferty kont osobistych.

Karta Debit MasterCard PayPassKarta Debit MasterCard PayPass
Za każdą płatność dokonaną kartą w Internecie Alior Sync zwraca Ci 5% jej wartości!

Przelewy natychmiastowe Express ELIXIR w ING Banku Śląskim Przelewy natychmiastowe Express ELIXIR w ING Banku Śląskim
ING Bank Śląski udostępnił swoim klientom system rozliczeń płatności natychmiastowych Express ELIXIR. Nowe rozwiązanie pozwala na realizację przelewów w złotych już po kilku sekundach od momentu złożenia zlecenia.

mSaver - innowacyjny sposób na regularne oszczędzanie mSaver - innowacyjny sposób na regularne oszczędzanie
mSaver to nowatorski program, którego zadaniem jest ułatwienie klientom systematycznego oszczędzania.

ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych
ING BankMobile, aplikacja ING Banku Śląskiego na telefon iPhone, została wyróżniona przez jury konkursu Generation Mobile 2012.

Powstanie nowy mBank, najnowocześniejszy bank na świecie Powstanie nowy mBank, najnowocześniejszy bank na świecie
Do końca roku powstanie zupełnie nowy mBank, który ma ambicję stać się najnowocześniejszym bankiem na świecie. BRE zainwestuje w projekt łącznie 100 mln zł.

PAYBACK w serwisie BZWBK24
Uruchomiliśmy program dla aktywnych klientów usług BZWBK24, dzięki któremu aktywność w bankowości elektronicznej zamienicie na punkty PAYBACK.

Przetestuj konto w Banku BPH przez rok bez opłat! Przetestuj konto w Banku BPH przez rok bez opłat!
Klienci, którzy od 1 marca do 11 kwietnia 2012 r. otworzą w Banku BPH nowe Kapitalne lub Maksymalne Konto i zapewnią na nie wpływy w wysokości minimum 1500 zł miesięcznie, nie zapłacą za jego prowadzenie do 31 marca 2013 r.Konta bankowe:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-06-24
USD4,4656-0,50%
EUR4,7094-0,00%
CHF4,6538+0,35%
GBP5,4831+0,14%