newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSSmBank po raz trzeci Złotym Bankiem

2012-02-03


Kolejna edycja plebiscytu „Złoty Bankier”, w którym wybierane są najlepsze produkty finansowe, ponownie zakończyła się triumfem największego banku wirtualnego.


mBank po raz trzeci Złotym Bankiem

Trzeci raz z rzędu głosujący internauci przyznali mBankowi miano „Złotego Banku 2011”, doceniając jego ofertę rachunków dla klientów indywidualnych i firm oraz rozwiązania bankowości mobilnej.

W tegorocznym plebiscycie „Złoty Bankier”, organizowanym przez Bankier.pl i PayU SA, oceniane były produkty 31 banków, uszeregowane w dziewięciu kategoriach. Najlepsze produkty indywidualne i firmowe jak zwykle zostały wybrane przez internautów w głosowaniu on-line.

mBank ponownie okazał się bezkonkurencyjny w kategorii najlepszego konta osobistego dla internauty i najlepszego konta firmowego dla internetowego przedsiębiorcy. Dodatkowo, głosujący docenili rozwiązania mBanku z zakresu bankowości mobilnej, uznając je za najlepsze spośród wszystkich propozycji.

Zgodnie z zasadami plebiscytu „Złoty Bankier” – bank, który uzyskał najwięcej głosów internautów łącznie we wszystkich kategoriach, otrzymał tytuł „Złotego Banku 2011”. W tym roku, podobnie jak w poprzednich dwóch edycjach konkursu, nagroda ta przypadła także mBankowi.

– Dziękujemy naszym klientom i internautom za cenne wyróżnienie oraz za zaufanie. Tytuł „Złotego Banku” zdobyliśmy kolejny raz z rzędu – to dla nas zobowiązanie, ale i motywacja do dalszego rozwoju – mówi Jarosław Mastalerz, członek zarządu BRE Banku ds. bankowości detalicznej.

– Trofeum internauci przyznali nam za działalność w 2011 r., który był dla nas szczególny. W tym czasie nie tylko uruchamialiśmy kolejne produkty on-line, jeszcze silniej podkreślając „internetowość” mBanku, ale też mocniej postawiliśmy na obecność banku w urządzeniach mobilnych. Obecnie z konta w komórce korzysta 300 tys. naszych użytkowników. Zamierzamy być nie tylko najlepszym bankiem w sieci, ale i najlepszym bankiem w komórce – dodaje Mastalerz.

W plebiscycie Bankier.pl i PayU SA, poza nagrodami internautów, wręczono również statuetki przyznawane przez ekspertów w kategoriach Innowacja Finansowa Roku i Osobowość Roku.


źródło: www.mbank.pl
Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Nowe pakiety kont w Credit Agricole
Bezpłatne przelewy internetowe, Indywidualna Linia Kredytowa, usługa ułatwiająca oszczędzanie oraz karty umożliwiające płatności zbliżeniowe to wspólne elementy nowych pakietów kont w Credit Agricole.

Bezpłatne wypłaty z bankomatów Kredyt Banku
Niezmiernie miło mi poinformować, że od dnia 01.10.2012 roku bankomaty sieci Kredyt Bank dołączają do grupy bezpłatnych bankomatów dla klientów indywidualnych kart płatniczych BZ WBK

Zmiany w ofercie kont osobistych Banku BPH Zmiany w ofercie kont osobistych Banku BPH
Bank BPH, dopasowując swoją ofertę do zmieniających się potrzeb Klientów, od 1 października br. wprowadza zmiany do oferty kont osobistych.

Karta Debit MasterCard PayPassKarta Debit MasterCard PayPass
Za każdą płatność dokonaną kartą w Internecie Alior Sync zwraca Ci 5% jej wartości!

Przelewy natychmiastowe Express ELIXIR w ING Banku Śląskim Przelewy natychmiastowe Express ELIXIR w ING Banku Śląskim
ING Bank Śląski udostępnił swoim klientom system rozliczeń płatności natychmiastowych Express ELIXIR. Nowe rozwiązanie pozwala na realizację przelewów w złotych już po kilku sekundach od momentu złożenia zlecenia.

mSaver - innowacyjny sposób na regularne oszczędzanie mSaver - innowacyjny sposób na regularne oszczędzanie
mSaver to nowatorski program, którego zadaniem jest ułatwienie klientom systematycznego oszczędzania.

ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych
ING BankMobile, aplikacja ING Banku Śląskiego na telefon iPhone, została wyróżniona przez jury konkursu Generation Mobile 2012.

Powstanie nowy mBank, najnowocześniejszy bank na świecie Powstanie nowy mBank, najnowocześniejszy bank na świecie
Do końca roku powstanie zupełnie nowy mBank, który ma ambicję stać się najnowocześniejszym bankiem na świecie. BRE zainwestuje w projekt łącznie 100 mln zł.

PAYBACK w serwisie BZWBK24
Uruchomiliśmy program dla aktywnych klientów usług BZWBK24, dzięki któremu aktywność w bankowości elektronicznej zamienicie na punkty PAYBACK.

Przetestuj konto w Banku BPH przez rok bez opłat! Przetestuj konto w Banku BPH przez rok bez opłat!
Klienci, którzy od 1 marca do 11 kwietnia 2012 r. otworzą w Banku BPH nowe Kapitalne lub Maksymalne Konto i zapewnią na nie wpływy w wysokości minimum 1500 zł miesięcznie, nie zapłacą za jego prowadzenie do 31 marca 2013 r.Konta bankowe:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-06-24
USD4,4656-0,50%
EUR4,7094-0,00%
CHF4,6538+0,35%
GBP5,4831+0,14%