newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSSmBank: jeszcze łatwiej wpłacisz i wypłacisz gotówkę z eKonta

2012-01-04


Obsługa kasowa klientów mBanku, realizowana w oddziałach MultiBanku, została właśnie rozszerzona o kolejne placówki. Zniesione zostały również minimalne limity wpłat i wypłat gotówki.


mBank: jeszcze łatwiej wpłacisz i wypłacisz gotówkę z eKonta

Obsługa kasowa części placówek MultiBanku została udostępniona klientom największego banku wirtualnego w Polsce w połowie ubiegłego roku. Obecnie jest ona dostępna we wszystkich 136 oddziałach własnych i partnerskich MultiBanku, prowadzących obsługę gotówkową. Z początkiem br. zniesione zostały również limity kwotowe dotyczące wysokości jednorazowej wpłaty lub wypłaty gotówki. Inne elementy oferty nie zmieniły się.

 

Obsługa gotówkowa klientów mBanku wyróżnia się wygodnym, zdalnym sposobem awizowania wypłat. Jako jedyny w Polsce, mBank umożliwia awizację nie tylko telefoniczną (za pośrednictwem mLinii), ale także realizowaną za pomocą serwisu transakcyjnego.

 

Dla klienta indywidualnego wpłata i wypłata gotówki wiąże się ze stałą prowizją w wysokości 9 zł. W przypadku klientów firmowych prowizja wynosi 0,5 proc. wartości dokonanej transakcji (nie mniej niż 9 zł). Wpłat i wypłat można dokonywać w walutach PLN, EUR i USD.


Dotychczas z obsługi gotówkowej dla klientów mBanku, realizowanej w placówkach MultiBanku, najczęściej korzystali mieszkańcy województwa mazowieckiego, łódzkiego i pomorskiego.  W ostatnim czasie w ten sposób klienci wpłacali na rachunki średnio 24 tys. zł, a wypłacali dwa razy więcej - średnia wysokość wypłaty w ramach usługi wyniosła 48 tys. zł.

 

W ramach obsługi gotówkowej klienci mBanku mogą korzystać nie tylko z sieci 136 placówek z logo MultiBanku, ale także z ok. 245  maszyn depozytowych na terenie całego kraju oraz 4,8 tys. bankomatów. W zakresie wpłat gotówkowych do dyspozycji klientów pozostaje także sieć  ponad 2,4 tys. sklepów Żabka i Freshmarket.


źródło: www.mbank.pl
Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Alior Sync najlepszy w rankingu kont internetowych
Rachunek osobisty w Alior Sync drugi raz z rzędu zwyciężyło w rankingu kont online. Profil modelowego klienta, aktywnie korzystającego ze swojego konta internetowego:.

Nowe bezpłatne konto Nordea Ulubione
Z początkiem maja 2013 roku Nordea Bank Polska wprowadził do oferty nowe konto - Nordea Ulubione. Bez opłat i bez dodatkowych limitów Bank oferuje między innymi prowadzenie konta.

Konto w Nordea Bank Polska otworzysz przez Internet
Nordea Bank wprowadza możliwość założenia konta dla klientów indywidualnych bez potrzeby oczekiwania na kuriera czy wizyty w placówce bankowej.

Alior Bank: Konto Rozsądne z 5% zwrotem wydatków na zakupy spożywcze Alior Bank: Konto Rozsądne z 5% zwrotem wydatków na zakupy spożywcze
Alior Bank powiększa ofertę kont osobistych dla klientów indywidualnych o Konto Rozsądne. Zasadniczym wyróżnikiem nowego konta jest możliwość otrzymania 5 procentowego zwrotu wydatków na zakupy spożywcze.

Konto Godne Polecenia w Banku Zachodnim WBK
Bank Zachodni WBK udostępnia w swojej ofercie Konto Godne Polecenia - bez ponoszenia kosztów za obsługę, wydanie karty, z darmowymi wybranymi przelewami internetowymi i w pełni mobilne dzięki usługom BZWBK24.

INVEST-BANK S.A. umożliwia składanie wniosku o konto osobiste przez urządzenia mobilne
INVEST-BANK S.A. uruchomił możliwość zdalnego założenia Konta z wykorzystaniem urządzenia mobilnego. Proces jest całkowicie elektroniczny i nie wymaga wizyty w oddziale Banku lub zgłaszania się pod numer call center.

Konto w ING Banku otworzysz przez Internet Konto w ING Banku otworzysz przez Internet
ING Bank Śląski udostępnia możliwość otwarcia rachunku dla klientów indywidualnych poprzez autoryzację przelewem z innego banku. To łatwy i wygodny sposób skorzystania z oferty konta bez udziału kuriera lub wizyty w placówce bankowej.

Darmowe konto dla rolników w Credit Agricole
Credit Agricole zaproponował rolnikom konto AGRICOLE z prostą tabelą opłat. Bank obsługuje konto bezpłatnie, a najpopularniejsze operacje bankowe kosztują najwyżej 1 zł.

W Banku Pocztowym założysz konto przez Internet
Bank Pocztowy udostępnił możliwość założenia Pocztowego Konta Standard i Pocztowego Konta Nestor za pomocą Internetu. Wszystkie osoby, które mają zamiar założyć konto w Banku Pocztowym mogą to zrobić nie wychodząc z domu.

Credit Agricole uruchamia walentynkową promocję
Do 14 lutego specjalnie zniżki w sklepach takich jak Atlantic, Ravel, Lanoro oraz Kobe otrzymają posiadacze kart płatniczych Credit Agricole Bank Polska.Konta bankowe:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-06-24
USD4,4656-0,50%
EUR4,7094-0,00%
CHF4,6538+0,35%
GBP5,4831+0,14%