newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSSKonto z Podwyżką Banku BGŻ wciąż najlepsze

2012-01-24


Konto z Podwyżką Banku BGŻ już po raz drugi zwyciężyło w rankingu kont osobistych przygotowanym przez portal finansowy Money.pl.


Specjaliści portalu bardzo szczegółowo przeanalizowali 110 kont osobistych z oferty 33 banków i ocenili je uwzględniając 41 różnych kryteriów. Wyniki analizy wskazują jednoznacznie - oferta Banku BGŻ jest najlepsza.

 

Pierwsze miejsce Bank zawdzięcza przede wszystkim innowacyjnemu Programowi Premiowemu, który pozwala Klientom zarobić aż do 600 zł rocznie.


– Wymagania klientów stale rosną, co wynika z coraz większej świadomości finansowej Polaków i rosnącej konkurencji. Standardowe korzyści, takie jak bezpłatne prowadzenie rachunku, czy przelewy internetowe, już nie wystarczają by zainteresować klientów ofertą. Dlatego nasze konto nie tylko pozwala na zaspokojenie podstawowych potrzeb związanych z obsługą rachunku osobistego, ale umożliwia  także otrzymanie od Banku 1 proc. podwyżki liczonej od najwyższego wpływu w miesiącu. Daje to możliwość naprawdę łatwego, dodatkowego zarobku – nawet 50 zł miesięcznie, czyli do 600 zł rocznie. Ponadto, co nie jest standardem rynkowym dla kont prowadzonych bezpłatnie, posiadacze Konta z Podwyżką mogą korzystać ze wszystkich bankomatów w Polsce za darmo – powiedział Michał Ślusarek – Dyrektor Zarządzający ds. Produktów Detalicznych i Komunikacji w Banku BGŻ.

Konto z Podwyżką dostępne jest w ofercie Banku od 15.11.2010 r.


źródło: www.bgz.pl
Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Nowe pakiety kont w Credit Agricole
Bezpłatne przelewy internetowe, Indywidualna Linia Kredytowa, usługa ułatwiająca oszczędzanie oraz karty umożliwiające płatności zbliżeniowe to wspólne elementy nowych pakietów kont w Credit Agricole.

Bezpłatne wypłaty z bankomatów Kredyt Banku
Niezmiernie miło mi poinformować, że od dnia 01.10.2012 roku bankomaty sieci Kredyt Bank dołączają do grupy bezpłatnych bankomatów dla klientów indywidualnych kart płatniczych BZ WBK

Zmiany w ofercie kont osobistych Banku BPH Zmiany w ofercie kont osobistych Banku BPH
Bank BPH, dopasowując swoją ofertę do zmieniających się potrzeb Klientów, od 1 października br. wprowadza zmiany do oferty kont osobistych.

Karta Debit MasterCard PayPassKarta Debit MasterCard PayPass
Za każdą płatność dokonaną kartą w Internecie Alior Sync zwraca Ci 5% jej wartości!

Przelewy natychmiastowe Express ELIXIR w ING Banku Śląskim Przelewy natychmiastowe Express ELIXIR w ING Banku Śląskim
ING Bank Śląski udostępnił swoim klientom system rozliczeń płatności natychmiastowych Express ELIXIR. Nowe rozwiązanie pozwala na realizację przelewów w złotych już po kilku sekundach od momentu złożenia zlecenia.

mSaver - innowacyjny sposób na regularne oszczędzanie mSaver - innowacyjny sposób na regularne oszczędzanie
mSaver to nowatorski program, którego zadaniem jest ułatwienie klientom systematycznego oszczędzania.

ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych
ING BankMobile, aplikacja ING Banku Śląskiego na telefon iPhone, została wyróżniona przez jury konkursu Generation Mobile 2012.

Powstanie nowy mBank, najnowocześniejszy bank na świecie Powstanie nowy mBank, najnowocześniejszy bank na świecie
Do końca roku powstanie zupełnie nowy mBank, który ma ambicję stać się najnowocześniejszym bankiem na świecie. BRE zainwestuje w projekt łącznie 100 mln zł.

PAYBACK w serwisie BZWBK24
Uruchomiliśmy program dla aktywnych klientów usług BZWBK24, dzięki któremu aktywność w bankowości elektronicznej zamienicie na punkty PAYBACK.

Przetestuj konto w Banku BPH przez rok bez opłat! Przetestuj konto w Banku BPH przez rok bez opłat!
Klienci, którzy od 1 marca do 11 kwietnia 2012 r. otworzą w Banku BPH nowe Kapitalne lub Maksymalne Konto i zapewnią na nie wpływy w wysokości minimum 1500 zł miesięcznie, nie zapłacą za jego prowadzenie do 31 marca 2013 r.Konta bankowe:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-06-24
USD4,4656-0,50%
EUR4,7094-0,00%
CHF4,6538+0,35%
GBP5,4831+0,14%