newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSSKonto bankowe

2011-05-07


Przy dzisiejszym, zawrotnym tempie życia bardzo trudno byłoby się obejść bez konta bankowego, ponieważ wszystkim niezbędny jest prosty i komfortowy, a oprócz tego jeszcze bezpieczny dostęp do pieniędzy.


Konto bankowe

Najlepsze konta bankowe to takie, gdzie możemy przechowywać bezpiecznie swoje oszczędności. Każdy z nas przecież słyszał nie jeden raz o bardzo "bezpiecznej" kryjówce, jaką może być chociażby szuflada z bielizną czy też miejsce pod dywanem, ale są to oczywiście miejsca, które złodzieje przeszukują w pierwszej kolejności. Nie ma więc sensu ryzykować, zwłaszcza, że mamy to szczęście, że obecnie praktycznie każdy ma swoje konto bankowe, a więc i banków wiarygodnych również nie brakuje na rynku. W ofertach można więc przebierać do woli, byle wybrać coś co będzie trafiało dokładnie w nasze oczekiwania. Może to być zwyczajne konto osobiste z którego korzysta się bez żadnych limitów, ale również z powodzeniem możemy utworzyć sobie konto oszczędnościowe, które będzie z kolei przez cały czas zarabiało dodatkowe pieniądze. Nawet i dzieci już od 13 roku życia mogą mieć swoje własne konto bankowe. Wnioski są więc proste, że niemal każdy kto tylko chce bezpiecznie przechowywać swoje pieniądze i bezpiecznie dysponować swoim majątkiem może to robić za pośrednictwem odpowiedniego konta bankowego.Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Alior Sync najlepszy w rankingu kont internetowych
Rachunek osobisty w Alior Sync drugi raz z rzędu zwyciężyło w rankingu kont online. Profil modelowego klienta, aktywnie korzystającego ze swojego konta internetowego:.

Nowe bezpłatne konto Nordea Ulubione
Z początkiem maja 2013 roku Nordea Bank Polska wprowadził do oferty nowe konto - Nordea Ulubione. Bez opłat i bez dodatkowych limitów Bank oferuje między innymi prowadzenie konta.

Konto w Nordea Bank Polska otworzysz przez Internet
Nordea Bank wprowadza możliwość założenia konta dla klientów indywidualnych bez potrzeby oczekiwania na kuriera czy wizyty w placówce bankowej.

Alior Bank: Konto Rozsądne z 5% zwrotem wydatków na zakupy spożywcze Alior Bank: Konto Rozsądne z 5% zwrotem wydatków na zakupy spożywcze
Alior Bank powiększa ofertę kont osobistych dla klientów indywidualnych o Konto Rozsądne. Zasadniczym wyróżnikiem nowego konta jest możliwość otrzymania 5 procentowego zwrotu wydatków na zakupy spożywcze.

Konto Godne Polecenia w Banku Zachodnim WBK
Bank Zachodni WBK udostępnia w swojej ofercie Konto Godne Polecenia - bez ponoszenia kosztów za obsługę, wydanie karty, z darmowymi wybranymi przelewami internetowymi i w pełni mobilne dzięki usługom BZWBK24.

INVEST-BANK S.A. umożliwia składanie wniosku o konto osobiste przez urządzenia mobilne
INVEST-BANK S.A. uruchomił możliwość zdalnego założenia Konta z wykorzystaniem urządzenia mobilnego. Proces jest całkowicie elektroniczny i nie wymaga wizyty w oddziale Banku lub zgłaszania się pod numer call center.

Konto w ING Banku otworzysz przez Internet Konto w ING Banku otworzysz przez Internet
ING Bank Śląski udostępnia możliwość otwarcia rachunku dla klientów indywidualnych poprzez autoryzację przelewem z innego banku. To łatwy i wygodny sposób skorzystania z oferty konta bez udziału kuriera lub wizyty w placówce bankowej.

Darmowe konto dla rolników w Credit Agricole
Credit Agricole zaproponował rolnikom konto AGRICOLE z prostą tabelą opłat. Bank obsługuje konto bezpłatnie, a najpopularniejsze operacje bankowe kosztują najwyżej 1 zł.

W Banku Pocztowym założysz konto przez Internet
Bank Pocztowy udostępnił możliwość założenia Pocztowego Konta Standard i Pocztowego Konta Nestor za pomocą Internetu. Wszystkie osoby, które mają zamiar założyć konto w Banku Pocztowym mogą to zrobić nie wychodząc z domu.

Credit Agricole uruchamia walentynkową promocję
Do 14 lutego specjalnie zniżki w sklepach takich jak Atlantic, Ravel, Lanoro oraz Kobe otrzymają posiadacze kart płatniczych Credit Agricole Bank Polska.Konta bankowe:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-06-24
USD4,4656-0,50%
EUR4,7094-0,00%
CHF4,6538+0,35%
GBP5,4831+0,14%