newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSSKartę kredytową w LUKAS Banku warto spłacać na raty

2010-07-27


LUKAS Bank rozpoczął kampanię edukacyjną skierowaną do użytkowników kart kredytowych. W kampanii bank ukazuje klientom możliwość spłaty zadłużenia na karcie za pomocą rat.


Plan spłat ratalnych, promowany w czasie kampanii jest wyjściem dla klientów poszukujących prędkiego i prostego dojścia do spłaty ratalnej bez zbytecznych formalności. Komfort takiego rozwiązania polega przede wszystkim na możliwości spłacania każdej płatności dokonanej karta kredytową na spłatę w równych ratach. Klient ma ich do wyboru 6, 12, 18 lub 24. Ponadto oprocentowanie dla płatności spłacanych w ratach jest mniejsze od normalnego w karcie, a klient ma świadomość ile dokładanie będzie wynosić rata w danym miesiącu.

Aby uaktywnić tę funkcjonalność, kwota płatności, której spłatę chcemy rozłożyć na raty, musi wynosić co najmniej 300 zł. Klient nie może mieć aktualnych zaległości w spłacie, i również przekroczonego limitu na karcie kredytowej. Plan ratalny można uruchomić w placówce lub za pośrednictwem LUKASlinii. Kwota rozłożona na raty wprawdzie pomniejsza limit, ale spłacając następujące raty powiększamy go.

Oprocentowanie dla zadłużenia spłacanego w ratach równa się 12,9 p.p. dla transakcji bezgotówkowych i 14,9 p.p. dla gotówkowych dla posiadaczy kart Silver i Furora oraz odpowiednio 11,90 p.p. i 13,9 p.p. dla Gold. Standardowe oprocentowanie tych kart równa się 20 p.p. dla Silver i Furory oraz 19,90 p.p. dla Gold.

Właściciele kart o kampanii dowiedzą się z witryn oddziałów, wyciągów, ulotek oraz monitorów bankomatów. Kampania potrwa do 31 sierpnia 2010 r.
Właściciele kart, którzy będą korzystać z możliwości spłat ratalnych wiadomość o ich wielkości znajdą na wyciągach. LUKAS Bank wydał do połowy 2010 roku 1,24 mln kart płatniczych.


Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Visa rozwija sieć akceptacji kart w mniejszych miejscowościach
Visa zapowiada wyższe dofinansowanie na rzecz nowych terminali w mniejszych miejscowościach jako część projektu Kartą Visa zapłacisz wszędzie.

Loteria Loteria
Klienci używający karty kredytowej PKO Banku Polskiego mogą wziąć udział w loterii. Losem w loterii jest każda bezgotówkowa transakcja kartą na kwotę minimum 20 złotych, wykonana w czasie trwania loterii.

Karty zbliżeniowe i przedpłacone od Banku Zachodniego WBK
Na platformie istore pod adresem www.bzwbk.istore.pl można nabyć karty prepaid Visa oraz MasterCard, a także karty do płatności zbliżeniowych oferowane przez Bank Zachodni WBK.

Alior ogranicza moneyback Alior ogranicza moneyback
Z początkiem kwietnia Alior Bank zmieni warunki uzyskania moneybacku za transakcje wykonane kartami kredytowymi. To już kolejna instytucja, która ogranicza grupę klientów mających prawo do skorzystania z promocji.

Kibice zapłacą kartami mBanku z wizerunkiem Stadionu NarodowegoKibice zapłacą kartami mBanku z wizerunkiem Stadionu Narodowego
W związku z mistrzostwami UEFA EURO 2012 BRE Bank przygotował specjalną, limitowaną serię zbliżeniowych kart płatniczych typu pre-paid z logo mBanku i wizerunkiem Stadionu Narodowego.

Nagrody za zakupy z nową kartą MultiBankuNagrody za zakupy z nową kartą MultiBanku
Do oferty MultiBanku dołączyła karta płatnicza World Debit MasterCard Aquarius, umożliwiająca klientom korzystanie z prestiżowego programu lojalnościowego oraz bezpłatnego ubezpieczenia podróżnego.

Na Stadionie Narodowym zapłacimy kartami zbliżeniowymi BRE BankuNa Stadionie Narodowym zapłacimy kartami zbliżeniowymi BRE Banku
BRE Bank będzie dostarczał i obsługiwał karty przedpłacone na Stadionie Narodowym w Warszawie. Karty z wizerunkiem stadionu oraz logotypem mBanku posłużą do dokonywania płatności zbliżeniowych podczas wydarzeń sportowych, w tym meczów EURO 2012.

Z kartą wydaję RATIOnalnie – konkurs z nagrodami
Każdy klient może w ramach swojej karty kredytowej obniżyć oprocentowanie korzystając z usługi Ratio – a od 2 kwietnia do 6 maja oraz od 28 maja do 24 czerwca 2012 r. wszyscy, którzy skorzystają z Ratio mogą wziąć udział w konkursie z nagrodami.

Wielkanocne rabaty z kartami Credit Agricole
Czekoladki w delikatesach Alma, a także zniżki w sklepach La Passion du Vin oraz home&you otrzymają posiadacze kart płatniczych Credit Agricole Bank Polska.

Karta przedpłacona MasterCard PayPassKarta przedpłacona MasterCard PayPass
Karta przedpłacona MasterCard® PayPass™ jest kartą płatniczą, która łączy w sobie wszystkie zalety karty przedpłaconej MasterCard® i PayPass™.Konta bankowe:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-06-24
USD4,4656-0,50%
EUR4,7094-0,00%
CHF4,6538+0,35%
GBP5,4831+0,14%