newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSSInteligo: wiele kart do rachunku głównego

2011-03-15


Klienci Inteligo mogą używać równolegle debetowych kart dwóch organizacji płatniczych, wydawanych do głównego rachunku. Spełniając warunki symboliczne, klienci korzystają z kart bez opłat.


Inteligo: wiele kart do rachunku głównego

Klienci kont osobistych Inteligo mogą od 14 marca 2011 r. zamawiać do rachunku głównego i używać równocześnie kart obu organizacji płatniczych: Visa oraz MasterCard.
Klienci zamawiający kolejną kartę do rachunku osobistego nie płacą za jej wydanie. Karty mogą zostać darmowe też w czasie użytkowania. Wystarczy każdą z nich wykonać w miesięcznym okresie rozliczeniowym transakcje bezgotówkowe na minimum 100 zł.

 

Karty przyjmowane są w Polsce a także za granicą i umożliwiają:

  • bezpieczne płatności za zakupy przez internet i przez telefon,
  • transakcje bezgotówkowe w wielu punktach handlowo-usługowych na całym świecie, akceptujących karty płatnicze Visa oraz MasterCard,
  • wypłaty bez prowizji w Inteligo w ponad 3500 bankomatów sieci PKO BP, eService i BZ WBK oraz ze wszystkich pozostałych bankomatów na terenie Polski oraz na świecie w abonamencie za jedyne 4 zł co miesiąc wystarczy aktywować usługę Bankomaty bez granic,
  • doładowania telefonów komórkowych w bankomatach PKO BP wprowadzasz kartę debetową do bankomatu i wybierasz funkcję doładowanie telefonu oraz Operatora.
    Karta debetowa Inteligo MasterCard pozwala także płacić bezstykowo (PayPass), zarządzać limitami na transakcje bezstykowe online a także wybierać sposób autoryzacji transakcji: za pomocą chipa i paska magnetycznego lub tylko chipa.


Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Alior Sync najlepszy w rankingu kont internetowych
Rachunek osobisty w Alior Sync drugi raz z rzędu zwyciężyło w rankingu kont online. Profil modelowego klienta, aktywnie korzystającego ze swojego konta internetowego:.

Nowe bezpłatne konto Nordea Ulubione
Z początkiem maja 2013 roku Nordea Bank Polska wprowadził do oferty nowe konto - Nordea Ulubione. Bez opłat i bez dodatkowych limitów Bank oferuje między innymi prowadzenie konta.

Konto w Nordea Bank Polska otworzysz przez Internet
Nordea Bank wprowadza możliwość założenia konta dla klientów indywidualnych bez potrzeby oczekiwania na kuriera czy wizyty w placówce bankowej.

Alior Bank: Konto Rozsądne z 5% zwrotem wydatków na zakupy spożywcze Alior Bank: Konto Rozsądne z 5% zwrotem wydatków na zakupy spożywcze
Alior Bank powiększa ofertę kont osobistych dla klientów indywidualnych o Konto Rozsądne. Zasadniczym wyróżnikiem nowego konta jest możliwość otrzymania 5 procentowego zwrotu wydatków na zakupy spożywcze.

Konto Godne Polecenia w Banku Zachodnim WBK
Bank Zachodni WBK udostępnia w swojej ofercie Konto Godne Polecenia - bez ponoszenia kosztów za obsługę, wydanie karty, z darmowymi wybranymi przelewami internetowymi i w pełni mobilne dzięki usługom BZWBK24.

INVEST-BANK S.A. umożliwia składanie wniosku o konto osobiste przez urządzenia mobilne
INVEST-BANK S.A. uruchomił możliwość zdalnego założenia Konta z wykorzystaniem urządzenia mobilnego. Proces jest całkowicie elektroniczny i nie wymaga wizyty w oddziale Banku lub zgłaszania się pod numer call center.

Konto w ING Banku otworzysz przez Internet Konto w ING Banku otworzysz przez Internet
ING Bank Śląski udostępnia możliwość otwarcia rachunku dla klientów indywidualnych poprzez autoryzację przelewem z innego banku. To łatwy i wygodny sposób skorzystania z oferty konta bez udziału kuriera lub wizyty w placówce bankowej.

Darmowe konto dla rolników w Credit Agricole
Credit Agricole zaproponował rolnikom konto AGRICOLE z prostą tabelą opłat. Bank obsługuje konto bezpłatnie, a najpopularniejsze operacje bankowe kosztują najwyżej 1 zł.

W Banku Pocztowym założysz konto przez Internet
Bank Pocztowy udostępnił możliwość założenia Pocztowego Konta Standard i Pocztowego Konta Nestor za pomocą Internetu. Wszystkie osoby, które mają zamiar założyć konto w Banku Pocztowym mogą to zrobić nie wychodząc z domu.

Credit Agricole uruchamia walentynkową promocję
Do 14 lutego specjalnie zniżki w sklepach takich jak Atlantic, Ravel, Lanoro oraz Kobe otrzymają posiadacze kart płatniczych Credit Agricole Bank Polska.Konta bankowe:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-06-24
USD4,4656-0,50%
EUR4,7094-0,00%
CHF4,6538+0,35%
GBP5,4831+0,14%