newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSSING zachęca do systematycznego oszczędzania kontem SOK

2011-04-11


ING Bank Śląski wprowadził do oferty nowy produkt oszczędnościowy – Systematycznie Oszczędzające Konto. Oprócz podstawowego oprocentowania, bank oferuje również bonusowe odsetki za regularne wpłaty.


ING zachęca do systematycznego oszczędzania kontem SOK

Nowy produkt został przygotowany z myślą o klientach, którzy chcą regularnie oszczędzać i konsekwentnie budować swój kapitał. Premią za systematyczne pomnażanie oszczędności jest bonus w postaci dodatkowych miesięcznych odsetek. Bonus jest wypłacany pod warunkiem przyrostu średniego miesięcznego salda na rachunku na poziomie minimum 100 zł. Podwyższonym oprocentowaniem są objęte wszystkie środki zgromadzone na rachunku w danym miesiącu kalendarzowym.

 

Na koniec miesiąca klient otrzymuje odsetki standardowe, naliczone według zmiennego oprocentowania na poziomie 2% w stosunku rocznym. Do piątego dnia następnego miesiąca otrzymuje odsetki bonusowe na poziomie 1,5% również według stopy zmiennej w stosunku rocznym.

 

Aby skorzystać z nowego produktu nie jest wymagane posiadanie rachunku w ING Banku Śląskim. Systematycznie Oszczędzające Konto można otworzyć w oddziale banku oraz za pomocą bankowości internetowej ING BankOnLine.

 

Oferta ING Banku Śląskiego obejmuje szereg produktów oszczędnościowych, takich jak Otwarte Konto Oszczędnościowe, Otwarte Konto Oszczędnościowe Direct oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe Premium, jak równiez lokaty terminowe oraz eLokaty.


źródło: www.ingbank.pl
Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Nowe Konto Oszczędnościowe w Meritum Banku
Meritum Bank wprowadza do oferty nowe Konto Oszczędnościowe, którego oproc wynosi 3,6% w roku dla wszystkich posiadanych oszczędności, już od 1zł.

Więcej oszczędności z bonusem w ING Banku Śląskim Więcej oszczędności z bonusem w ING Banku Śląskim
ING proponuje kredytobiorcom wyższe oprocentowanie na rachunkach oszczędnościowych w polskiej walucie. W ramach oferty Bonus na start bank proponuje 3,50proc w skali roku przez 4 miesiące od daty otwarcia OKO w zł.

FM Lokata PRO i rachunek oszczędnościowy w FM Banku na nowych zasadach
FM Bank S.A. rozszerza swoją paletę produktów oszczędnościowych. Poza dotychczasowymi lokatami internetowymi, klienci banku mogą skorzystać z darmowego rachunku oszczędnościowego i nowej lokaty terminowej - FM Lokaty PRO.

4% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium 4% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium
4 procent w skali roku przez trzy miesiące oferuje teraz Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium. Promocyjne oprocentowanie dotyczy nowych środków w wysokości do 100 tys zł wpłaconych do 11 maja.

W ING pieniądze nie muszą siedzieć na lokacie W ING pieniądze nie muszą siedzieć na lokacie
ING Bank Śląski promuje rachunek oszczędnościowy dla firm z obniżonym oprocentowaniem 4 procent. W ramach oferty specjalnej Więcej niż lokata przedsiębiorstwa.

Meritum Bank gwarantuje oprocentowanie Konta Oszczędnościowego
Meritum Bank gwarantuje, że do końca 2013 roku oprocentowanie Konta Oszczędnościowego nie spadnie poniżej 4,0 proc. Poręczenie dotyczy zarówno nowych, jak i aktualnych klientów Banku i wszystkich oszczędności - od pierwszej do ostatniej złotówki.

ING Bank Śląski promuje oszczędzanie ING Bank Śląski promuje oszczędzanie
ING Bank Śląski uruchomił kierowany do użytkowników serwisu Facebook konkurs propagujący oszczędzanie.

Najlepsze rachunki oszczędnościowe w listopadzie
Na początek na uwagę zasługują dość nieprzeciętne oferty kont oszczędnościowych, które przyciągają kredytobiorców imponującym oprocentowaniem.

6,5% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium 6,5% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium
6,5% w skali roku oferuje teraz Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium. Promocja dotyczy nowych środków w wysokości do 25 000 zł. Oprocentowanie promocyjne obowiązuje przez 3 miesiące niezależnie od momentu wpłaty.

Pracowite Konto Oszczędnościowe w Banku BPH Pracowite Konto Oszczędnościowe w Banku BPH
Bank BPH wprowadził do oferty nowy produkt dla Klientów indywidualnych - Pracowite Konto Oszczędnościowe. Konto to zapewnia dostęp do oszczędności i efektywne zyski dzięki dziennej kapitalizacji odsetek.Konta bankowe:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-06-24
USD4,4656-0,50%
EUR4,7094-0,00%
CHF4,6538+0,35%
GBP5,4831+0,14%