newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSSING podnosi oprocentowanie kont oszczędnościowych

2011-05-13


Od 16 maja br. oprocentowanie wszystkich kont oszczędnościowych OKO dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców w ING Banku Śląskim będzie wyższe o 0,25 pkt. proc.


ING podnosi oprocentowanie kont oszczędnościowych

W związku z ostatnią podwyżką podstawowych stóp procentowych o 0,25 pkt. proc. zdecydowaliśmy się podnieść oprocentowanie kont oszczędnościowych. Uważnie obserwujemy rynek, biorąc pod uwagę oczekiwania naszych klientów i ta decyzja jest kolejnym ruchem w kierunku podniesienia atrakcyjności i konkurencyjności naszej oferty depozytowej. W kwietniu wprowadzilismy do oferty nowy produkt Systematycznie Oszczędzające Konto dajace klientom dodatkowe odsetki za regularne wpłaty oprócz standardowego oprocentowania. Stabilne oprocentowanie oraz nowoczesna i zróżnicowana oferta depozytowa pozwalają nam zdobyć nowych klientów oraz umacniać relacje ze stałymi klientami naszego banku - powiedział Eric Drok, wiceprezes ING Banku Śląskiego.

 

Oprocentowanie dla poszczególnych kont oszczędnościowych w ING Banku w skali roku po zmianie wynosi:

  • Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN - od 3,25 do 3,50%;
  • Otwarte Konto Oszczędnościowe Direct w PLN - od 3,25 do 3,50% (+ 0,50% możliwego podwyższonego oprocentowania);
  • Otwarte Konto Oszczędnościowe Premium – od 2,75 do 4,30%;
  • Systematycznie Oszczędzające Konto – 2,25% (+ 1,50% możliwego podwyższonego oprocentowania).

 

Konta oszczędnościowe są wygodną i opłacalną formą lokowania nadwyżek finansowych. Ich atutami są: wysokie oprocentowanie, miesięczna kapitalizacja odsetek, bezpłatne otwarcie i obsługa rachunku. Wpłaty, jak i wypłaty można dokonywać w dowolnej wysokości i w dowolnym momencie bez utraty naliczonych odsetek. Otwarcie i obsługa kont oszczędnościowych możliwa jest zarówno w oddziałach banku, jak i za pośrednictwem internetu.

Oferta depozytowa w ING Banku Śląskim obejmuje produkty oszczędnościowe w złotych, euro, dolarach oraz funtach brytyjskich. Informacje na temat oprocentowania dla poszczególnych produktów oszczędnościowych są dostępne  na stronie internetowej www.ingbank.pl oraz w oddziałach banku.


źródło: www.ingbank.pl
Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Nowe Konto Oszczędnościowe w Meritum Banku
Meritum Bank wprowadza do oferty nowe Konto Oszczędnościowe, którego oproc wynosi 3,6% w roku dla wszystkich posiadanych oszczędności, już od 1zł.

Więcej oszczędności z bonusem w ING Banku Śląskim Więcej oszczędności z bonusem w ING Banku Śląskim
ING proponuje kredytobiorcom wyższe oprocentowanie na rachunkach oszczędnościowych w polskiej walucie. W ramach oferty Bonus na start bank proponuje 3,50proc w skali roku przez 4 miesiące od daty otwarcia OKO w zł.

FM Lokata PRO i rachunek oszczędnościowy w FM Banku na nowych zasadach
FM Bank S.A. rozszerza swoją paletę produktów oszczędnościowych. Poza dotychczasowymi lokatami internetowymi, klienci banku mogą skorzystać z darmowego rachunku oszczędnościowego i nowej lokaty terminowej - FM Lokaty PRO.

4% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium 4% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium
4 procent w skali roku przez trzy miesiące oferuje teraz Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium. Promocyjne oprocentowanie dotyczy nowych środków w wysokości do 100 tys zł wpłaconych do 11 maja.

W ING pieniądze nie muszą siedzieć na lokacie W ING pieniądze nie muszą siedzieć na lokacie
ING Bank Śląski promuje rachunek oszczędnościowy dla firm z obniżonym oprocentowaniem 4 procent. W ramach oferty specjalnej Więcej niż lokata przedsiębiorstwa.

Meritum Bank gwarantuje oprocentowanie Konta Oszczędnościowego
Meritum Bank gwarantuje, że do końca 2013 roku oprocentowanie Konta Oszczędnościowego nie spadnie poniżej 4,0 proc. Poręczenie dotyczy zarówno nowych, jak i aktualnych klientów Banku i wszystkich oszczędności - od pierwszej do ostatniej złotówki.

ING Bank Śląski promuje oszczędzanie ING Bank Śląski promuje oszczędzanie
ING Bank Śląski uruchomił kierowany do użytkowników serwisu Facebook konkurs propagujący oszczędzanie.

Najlepsze rachunki oszczędnościowe w listopadzie
Na początek na uwagę zasługują dość nieprzeciętne oferty kont oszczędnościowych, które przyciągają kredytobiorców imponującym oprocentowaniem.

6,5% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium 6,5% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium
6,5% w skali roku oferuje teraz Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium. Promocja dotyczy nowych środków w wysokości do 25 000 zł. Oprocentowanie promocyjne obowiązuje przez 3 miesiące niezależnie od momentu wpłaty.

Pracowite Konto Oszczędnościowe w Banku BPH Pracowite Konto Oszczędnościowe w Banku BPH
Bank BPH wprowadził do oferty nowy produkt dla Klientów indywidualnych - Pracowite Konto Oszczędnościowe. Konto to zapewnia dostęp do oszczędności i efektywne zyski dzięki dziennej kapitalizacji odsetek.Konta bankowe:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-06-24
USD4,4656-0,50%
EUR4,7094-0,00%
CHF4,6538+0,35%
GBP5,4831+0,14%