newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSSBankomaty BGŻ sprzedają najlepsze na rynku Konto osobiste z premią

2012-03-27


Wybrane bankomaty aktywnie wspomagają akcje marketingowe obecnie prowadzone przez Bank BGŻ. Zwracając się do klientów po imieniu proponują im skorzystanie z najlepszego na rynku Konta osobistego z premią czy kredytu gotówkowego.


W Banku BGŻ trwa pilotażowa akcja mająca na celu wykorzystanie kilkudziesięciu wybranych bankomatów jako kanału sprzedażowego. Klienci korzystający z bankomatu Banku BGŻ są informowani o specjalnie przygotowanej dla nich ofercie Banku.

 

– Akcja wzmocni prowadzone obecnie przez nas kampanie promocyjne. Dotąd banki działające w Polsce korzystały z tego kanału dotarcia do klienta bardzo rzadko. Oczekujemy, że dzięki takim działaniom informacja o naszych bardzo konkurencyjnych produktach trafi do jeszcze szerszego grona klientów i akcja okaże się bardzo efektywna – powiedział Tomasz Zyśko, dyrektor zarządzający ds. sprzedaży w Banku BGŻ.

 

Po włożeniu karty do bankomatu, za pomocą specjalnej aplikacji,  następuje autoryzacja pozwalająca sprawdzić czy dla danego klienta została przygotowana specjalna oferta.   W tym czasie klient wybiera transakcję, którą chce zrealizować w bankomacie. Możliwe są trzy propozycje dla użytkownika:  oferta pre-approved kredytu gotówkowego, oferta kredytu gotówkowego bez prowizji dla klientów Banku BGŻ, oferta konta z premią dla klientów Banku korzystających z kart debetowych dodatkowych, ale nie posiadających konta osobistego oraz klientów innych banków.

 

W przypadku zainteresowania zaproponowaną ofertą, pojawi się możliwość pozostawienia numeru telefonu na który oddzwoni pracownik Banku w ciągu 48 godzin. Jeśli klient nie będzie zainteresowany propozycją wówczas nastąpi realizacja  żądanej  transakcji.

Akcja realizowana jest w 46 wyselekcjonowanych bankomatach Banku BGŻ na terenie całego kraju. Potrwa do połowy czerwca.Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Alior Sync najlepszy w rankingu kont internetowych
Rachunek osobisty w Alior Sync drugi raz z rzędu zwyciężyło w rankingu kont online. Profil modelowego klienta, aktywnie korzystającego ze swojego konta internetowego:.

Nowe bezpłatne konto Nordea Ulubione
Z początkiem maja 2013 roku Nordea Bank Polska wprowadził do oferty nowe konto - Nordea Ulubione. Bez opłat i bez dodatkowych limitów Bank oferuje między innymi prowadzenie konta.

Konto w Nordea Bank Polska otworzysz przez Internet
Nordea Bank wprowadza możliwość założenia konta dla klientów indywidualnych bez potrzeby oczekiwania na kuriera czy wizyty w placówce bankowej.

Alior Bank: Konto Rozsądne z 5% zwrotem wydatków na zakupy spożywcze Alior Bank: Konto Rozsądne z 5% zwrotem wydatków na zakupy spożywcze
Alior Bank powiększa ofertę kont osobistych dla klientów indywidualnych o Konto Rozsądne. Zasadniczym wyróżnikiem nowego konta jest możliwość otrzymania 5 procentowego zwrotu wydatków na zakupy spożywcze.

Konto Godne Polecenia w Banku Zachodnim WBK
Bank Zachodni WBK udostępnia w swojej ofercie Konto Godne Polecenia - bez ponoszenia kosztów za obsługę, wydanie karty, z darmowymi wybranymi przelewami internetowymi i w pełni mobilne dzięki usługom BZWBK24.

INVEST-BANK S.A. umożliwia składanie wniosku o konto osobiste przez urządzenia mobilne
INVEST-BANK S.A. uruchomił możliwość zdalnego założenia Konta z wykorzystaniem urządzenia mobilnego. Proces jest całkowicie elektroniczny i nie wymaga wizyty w oddziale Banku lub zgłaszania się pod numer call center.

Konto w ING Banku otworzysz przez Internet Konto w ING Banku otworzysz przez Internet
ING Bank Śląski udostępnia możliwość otwarcia rachunku dla klientów indywidualnych poprzez autoryzację przelewem z innego banku. To łatwy i wygodny sposób skorzystania z oferty konta bez udziału kuriera lub wizyty w placówce bankowej.

Darmowe konto dla rolników w Credit Agricole
Credit Agricole zaproponował rolnikom konto AGRICOLE z prostą tabelą opłat. Bank obsługuje konto bezpłatnie, a najpopularniejsze operacje bankowe kosztują najwyżej 1 zł.

W Banku Pocztowym założysz konto przez Internet
Bank Pocztowy udostępnił możliwość założenia Pocztowego Konta Standard i Pocztowego Konta Nestor za pomocą Internetu. Wszystkie osoby, które mają zamiar założyć konto w Banku Pocztowym mogą to zrobić nie wychodząc z domu.

Credit Agricole uruchamia walentynkową promocję
Do 14 lutego specjalnie zniżki w sklepach takich jak Atlantic, Ravel, Lanoro oraz Kobe otrzymają posiadacze kart płatniczych Credit Agricole Bank Polska.Konta bankowe:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-06-24
USD4,4656-0,50%
EUR4,7094-0,00%
CHF4,6538+0,35%
GBP5,4831+0,14%