newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSSAkcja Kont Rewolucja w Alior Banku

2011-03-09


Alior Bank przygotował nową ofertę dla osób korzystających często z internetu. Im więcej osób wstąpi do gry, tym większa szansa, że zostaną zwolnienie z opłat za posiadanie karty 5 lub 9 zł.


Akcja Kont Rewolucja w Alior Banku Alior Bank, jako jedyny, wykorzystał trend na grupowe zakupy. Utworzył propozycję dla internautów, którzy skorzystają z bankowe konta na warunkach specjalnych do półtora roku. Jeżeli w akcji weźmie udział minimum 1 000 uczestników, wszystkie osoby, które spełnią wymagane warunki, będą zwolnione z opłaty za kartę do konta przez 12 miesięcy. Udział minimum 1 500 uczestników spowoduje, że okres ten będzie wynosić aż półtora roku. W przypadku niższej liczby uczestników, poniosą przeciętną opłatę czyli 5 zł za miesiąc za posiadanie karty debetowej i 4 zł dodatkowej opłaty, jeśli konsument nie podejmie decyzji, by Alior stał się jego głównym bankiem czyli, by wpływały raz w miesiącu wynagrodzenie, emerytura, stypendium lub przelew minimum 2 tyś zł z innego banku lub klient byłby związany z Alior Bankiem depozytami (powyżej 10 tyś) lub kredytami (5 tyś). W ofercie specjalnej może brać udział każdy, kto dotychczas nie skorzystał z usług Alior Banku. Aby skorzystać z akcji Kont Rewolucja wystarczy wpisać swój numer PESEL w specjalnym formularzu, zamieszczonym na stronie, a następnie złożyć internetowy wniosek o konto osobiste do 21 marca i otrzymać na to konto jednorazowy przelew w kwocie co najmniej 1000 zł z innego banku do 31 marca br. Im więcej osób zapisze się do akcji, tym większą korzyść uzyskają wszyscy jej uczestnicy. Klient ryzykuje w akcji, że zapłaci 5 albo 9 zł i to jedyne opłaty, które może ponieść. Wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie bez opłat, nic również nie kosztuje obsługa konta, identycznie przelewy internetowe oraz pakiety usług.


Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Alior Sync najlepszy w rankingu kont internetowych
Rachunek osobisty w Alior Sync drugi raz z rzędu zwyciężyło w rankingu kont online. Profil modelowego klienta, aktywnie korzystającego ze swojego konta internetowego:.

Nowe bezpłatne konto Nordea Ulubione
Z początkiem maja 2013 roku Nordea Bank Polska wprowadził do oferty nowe konto - Nordea Ulubione. Bez opłat i bez dodatkowych limitów Bank oferuje między innymi prowadzenie konta.

Konto w Nordea Bank Polska otworzysz przez Internet
Nordea Bank wprowadza możliwość założenia konta dla klientów indywidualnych bez potrzeby oczekiwania na kuriera czy wizyty w placówce bankowej.

Alior Bank: Konto Rozsądne z 5% zwrotem wydatków na zakupy spożywcze Alior Bank: Konto Rozsądne z 5% zwrotem wydatków na zakupy spożywcze
Alior Bank powiększa ofertę kont osobistych dla klientów indywidualnych o Konto Rozsądne. Zasadniczym wyróżnikiem nowego konta jest możliwość otrzymania 5 procentowego zwrotu wydatków na zakupy spożywcze.

Konto Godne Polecenia w Banku Zachodnim WBK
Bank Zachodni WBK udostępnia w swojej ofercie Konto Godne Polecenia - bez ponoszenia kosztów za obsługę, wydanie karty, z darmowymi wybranymi przelewami internetowymi i w pełni mobilne dzięki usługom BZWBK24.

INVEST-BANK S.A. umożliwia składanie wniosku o konto osobiste przez urządzenia mobilne
INVEST-BANK S.A. uruchomił możliwość zdalnego założenia Konta z wykorzystaniem urządzenia mobilnego. Proces jest całkowicie elektroniczny i nie wymaga wizyty w oddziale Banku lub zgłaszania się pod numer call center.

Konto w ING Banku otworzysz przez Internet Konto w ING Banku otworzysz przez Internet
ING Bank Śląski udostępnia możliwość otwarcia rachunku dla klientów indywidualnych poprzez autoryzację przelewem z innego banku. To łatwy i wygodny sposób skorzystania z oferty konta bez udziału kuriera lub wizyty w placówce bankowej.

Darmowe konto dla rolników w Credit Agricole
Credit Agricole zaproponował rolnikom konto AGRICOLE z prostą tabelą opłat. Bank obsługuje konto bezpłatnie, a najpopularniejsze operacje bankowe kosztują najwyżej 1 zł.

W Banku Pocztowym założysz konto przez Internet
Bank Pocztowy udostępnił możliwość założenia Pocztowego Konta Standard i Pocztowego Konta Nestor za pomocą Internetu. Wszystkie osoby, które mają zamiar założyć konto w Banku Pocztowym mogą to zrobić nie wychodząc z domu.

Credit Agricole uruchamia walentynkową promocję
Do 14 lutego specjalnie zniżki w sklepach takich jak Atlantic, Ravel, Lanoro oraz Kobe otrzymają posiadacze kart płatniczych Credit Agricole Bank Polska.Konta bankowe:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-06-24
USD4,4656-0,50%
EUR4,7094-0,00%
CHF4,6538+0,35%
GBP5,4831+0,14%