newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSS7% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium

2012-06-05


7% w skali roku oferuje teraz Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium. Promocja dotyczy nowych środków w wysokości do 25 000 zł.


7% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium

Większość oszczędzających wybiera raczej dostęp do pieniędzy niż wyższe oprocentowanie. Widać to chociażby po danych NBP: blisko połowa oszczędności Polaków leży na ROR-ach lub na kontach oszczędnościowych często oprocentowanych niżej niż lokaty. My, zachęcając klientów do oszczędzania, dajemy dwa w jednym – wyjątkowo atrakcyjne oprocentowanie połączone z możliwością dopłat i wypłat bez utraty odsetek - mówi Marek Ubysz, Kierujący Wydziałem Produktów Oszczędnościowych.


Konto Oszczędnościowe - najważniejsze korzyści:

  • oprocentowane aż do 7% w skali roku dla nowych środków, wpłacanych podczas promocji
  • możliwość dopłat w każdej chwili
  • możliwość wypłat bez utraty odsetek
  • bez opłat za otwarcie i prowadzenie Konta Oszczędnościowe

Promocja „Nowe środki na koncie oszczędnościowym” trwa do 20 sierpnia 2012 r. Przeznaczona jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów Banku Millennium.


Oprocentowanie uzależnione jest od salda nowych środków na koncie. Najwyższe oprocentowanie obowiązuje dla nowych środków do 25 000 zł włącznie. Oprocentowanie dla nadwyżek kwot w poszczególnych przedziałach obliczane jest zgodnie z poniższymi zasadami:

  • 7% dla kwot do 25 000 zł;
  • 6% dla nadwyżki ponad 25 000 do 50 000 zł;
  • 5,5% dla nadwyżki ponad 50 000 do 100 000 zł;
  • 5% dla nadwyżki ponad 100 000 zł


Przykładowo przy wpłacie 30 000 nowych środków otrzymam: a) 7% dla 25 000 zł i b) 6 % dla nadwyżki ponad 25 000 zł czyli dla 5000 zł.

Konto Oszczędnościowe obsługiwane jest za pośrednictwem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, który umożliwia korzystanie również z innych usług bankowych.Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Nowe Konto Oszczędnościowe w Meritum Banku
Meritum Bank wprowadza do oferty nowe Konto Oszczędnościowe, którego oproc wynosi 3,6% w roku dla wszystkich posiadanych oszczędności, już od 1zł.

Więcej oszczędności z bonusem w ING Banku Śląskim Więcej oszczędności z bonusem w ING Banku Śląskim
ING proponuje kredytobiorcom wyższe oprocentowanie na rachunkach oszczędnościowych w polskiej walucie. W ramach oferty Bonus na start bank proponuje 3,50proc w skali roku przez 4 miesiące od daty otwarcia OKO w zł.

FM Lokata PRO i rachunek oszczędnościowy w FM Banku na nowych zasadach
FM Bank S.A. rozszerza swoją paletę produktów oszczędnościowych. Poza dotychczasowymi lokatami internetowymi, klienci banku mogą skorzystać z darmowego rachunku oszczędnościowego i nowej lokaty terminowej - FM Lokaty PRO.

4% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium 4% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium
4 procent w skali roku przez trzy miesiące oferuje teraz Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium. Promocyjne oprocentowanie dotyczy nowych środków w wysokości do 100 tys zł wpłaconych do 11 maja.

W ING pieniądze nie muszą siedzieć na lokacie W ING pieniądze nie muszą siedzieć na lokacie
ING Bank Śląski promuje rachunek oszczędnościowy dla firm z obniżonym oprocentowaniem 4 procent. W ramach oferty specjalnej Więcej niż lokata przedsiębiorstwa.

Meritum Bank gwarantuje oprocentowanie Konta Oszczędnościowego
Meritum Bank gwarantuje, że do końca 2013 roku oprocentowanie Konta Oszczędnościowego nie spadnie poniżej 4,0 proc. Poręczenie dotyczy zarówno nowych, jak i aktualnych klientów Banku i wszystkich oszczędności - od pierwszej do ostatniej złotówki.

ING Bank Śląski promuje oszczędzanie ING Bank Śląski promuje oszczędzanie
ING Bank Śląski uruchomił kierowany do użytkowników serwisu Facebook konkurs propagujący oszczędzanie.

Najlepsze rachunki oszczędnościowe w listopadzie
Na początek na uwagę zasługują dość nieprzeciętne oferty kont oszczędnościowych, które przyciągają kredytobiorców imponującym oprocentowaniem.

6,5% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium 6,5% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium
6,5% w skali roku oferuje teraz Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium. Promocja dotyczy nowych środków w wysokości do 25 000 zł. Oprocentowanie promocyjne obowiązuje przez 3 miesiące niezależnie od momentu wpłaty.

Pracowite Konto Oszczędnościowe w Banku BPH Pracowite Konto Oszczędnościowe w Banku BPH
Bank BPH wprowadził do oferty nowy produkt dla Klientów indywidualnych - Pracowite Konto Oszczędnościowe. Konto to zapewnia dostęp do oszczędności i efektywne zyski dzięki dziennej kapitalizacji odsetek.Konta bankowe:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-06-24
USD4,4656-0,50%
EUR4,7094-0,00%
CHF4,6538+0,35%
GBP5,4831+0,14%