newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSS6,5% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium

2012-10-01


6,5% w skali roku oferuje teraz Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium. Promocja dotyczy nowych środków w wysokości do 25 000 zł. Oprocentowanie promocyjne obowiązuje przez 3 miesiące niezależnie od momentu wpłaty.


6,5% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium W nowej promocji Konta Oszczędnościowego Banku Millennium można zarobić solidnie, wygodnie i korzystnie. Wyjątkowo atrakcyjne oprocentowanie - 6,5% w skali roku dla nowych środków do 25 000 zł - połączono z możliwością dopłat i wypłat bez utraty odsetek. Otwarcie i prowadzenie konta jest również bezpłatne. Promocja trwa do 31 grudnia 2012 roku.
Nasze Konto Oszczędnościowe jest teraz jeszcze bardziej oszczędnościowe. Tak naprawdę działa jak trzymiesięczna lokata – wpłacamy pieniądze podczas promocji, nawet ostatniego dnia, i przez 3 miesiące od pierwszej wpłaty mamy gwarancję promocyjnego oprocentowania. Dodatkowo możemy dopłacić lub w razie potrzeby wypłacić część środków bez utraty odsetek - tłumaczy Marek Ubysz, Kierujący Wydziałem Produktów Oszczędnościowych.

Konto Oszczędnościowe - najważniejsze korzyści:
  • oprocentowane aż do 6,5% w skali roku dla nowych środków, przez 3 miesiące,
  • bez opłat za otwarcie i prowadzenie konta,
  • z możliwością dopłat w każdej chwili,
  • z możliwością wypłat bez utraty odsetek.

Oprocentowanie dla nowych środków naliczane jest progowo: 6,5% w skali roku dla kwot do 25 000 zł;
5,5% w skali roku dla kwot od 25 000 zł do 100 000 zł i 5,0% w skali roku dla kwot od 100 000 zł. Promocyjne oprocentowanie liczone jest od dnia, w którym nastąpi pierwszy wpływ nowych środków w okresie Promocji i obowiązuje przez 3 miesiące. Promocja przeznaczona jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów Banku Millennium.Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Nowe Konto Oszczędnościowe w Meritum Banku
Meritum Bank wprowadza do oferty nowe Konto Oszczędnościowe, którego oproc wynosi 3,6% w roku dla wszystkich posiadanych oszczędności, już od 1zł.

Więcej oszczędności z bonusem w ING Banku Śląskim Więcej oszczędności z bonusem w ING Banku Śląskim
ING proponuje kredytobiorcom wyższe oprocentowanie na rachunkach oszczędnościowych w polskiej walucie. W ramach oferty Bonus na start bank proponuje 3,50proc w skali roku przez 4 miesiące od daty otwarcia OKO w zł.

FM Lokata PRO i rachunek oszczędnościowy w FM Banku na nowych zasadach
FM Bank S.A. rozszerza swoją paletę produktów oszczędnościowych. Poza dotychczasowymi lokatami internetowymi, klienci banku mogą skorzystać z darmowego rachunku oszczędnościowego i nowej lokaty terminowej - FM Lokaty PRO.

4% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium 4% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium
4 procent w skali roku przez trzy miesiące oferuje teraz Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium. Promocyjne oprocentowanie dotyczy nowych środków w wysokości do 100 tys zł wpłaconych do 11 maja.

W ING pieniądze nie muszą siedzieć na lokacie W ING pieniądze nie muszą siedzieć na lokacie
ING Bank Śląski promuje rachunek oszczędnościowy dla firm z obniżonym oprocentowaniem 4 procent. W ramach oferty specjalnej Więcej niż lokata przedsiębiorstwa.

Meritum Bank gwarantuje oprocentowanie Konta Oszczędnościowego
Meritum Bank gwarantuje, że do końca 2013 roku oprocentowanie Konta Oszczędnościowego nie spadnie poniżej 4,0 proc. Poręczenie dotyczy zarówno nowych, jak i aktualnych klientów Banku i wszystkich oszczędności - od pierwszej do ostatniej złotówki.

ING Bank Śląski promuje oszczędzanie ING Bank Śląski promuje oszczędzanie
ING Bank Śląski uruchomił kierowany do użytkowników serwisu Facebook konkurs propagujący oszczędzanie.

Najlepsze rachunki oszczędnościowe w listopadzie
Na początek na uwagę zasługują dość nieprzeciętne oferty kont oszczędnościowych, które przyciągają kredytobiorców imponującym oprocentowaniem.

Pracowite Konto Oszczędnościowe w Banku BPH Pracowite Konto Oszczędnościowe w Banku BPH
Bank BPH wprowadził do oferty nowy produkt dla Klientów indywidualnych - Pracowite Konto Oszczędnościowe. Konto to zapewnia dostęp do oszczędności i efektywne zyski dzięki dziennej kapitalizacji odsetek.

7% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium 7% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium
7% w skali roku oferuje teraz Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium. Promocja dotyczy nowych środków w wysokości do 25 000 zł.Konta bankowe:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-06-24
USD4,4656-0,50%
EUR4,7094-0,00%
CHF4,6538+0,35%
GBP5,4831+0,14%