newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSS20 tysięcy kart partnerskich MAKRO Millennium

2011-11-09


W ciągu czterech miesięcy od rozpoczęcia współpracy z firmą MAKRO Cash & Carry Bank Millennium wydał 20 tysięcy wielofunkcyjnych kart partnerskich MAKRO Millennium.


20 tysięcy kart partnerskich MAKRO Millennium

Wydanie 20 tysięcy kart w tak krótkim czasie, na dodatek w trakcie tworzenia sieci sprzedaży, jest bardzo dobrym wynikiem - mówi Artur Klimczak, członek zarządu Banku Millennium. Świadczy to o dopasowaniu oferty do realnych potrzeb przedsiębiorców. Jest również sygnałem, że udostępnienie  usług bankowych w odwiedzanym regularnie miejscu jest cenionym przez Klientów udogodnieniem. Liczę, że do końca roku wydamy w sumie 30 tysięcy kart MAKRO Millennium.

 

Rozwiązania finansowe, które wprowadziliśmy z Bankiem Millennium zaliczam do tych projektów 2011 roku, które odniosły sukces. W stosunkowo krótkim czasie wydaliśmy 20 000 kart, dając naszym Klientom nowoczesne narzędzie użyteczne w ich codziennym biznesie, nie tylko podczas zakupów w MAKRO. Obecną fazę projektu postrzegam jako początek prac, których celem jest indywidualizacja  oferty i dopasowanie jej do potrzeb różnych grup Klientów, z którymi nieustannie prowadzimy otwarty dialog.  Jesteśmy dumni z możliwości współpracy z Bankiem Millennium i liczymy na jej dalszy rozwój - komentuje Jose Bonito, członek zarządu MAKRO Cash & Carry.

 

Dużo pozytywnych sygnałów pochodzi od samych  Klientów, którzy doceniają prosty i szybki dostęp do produktów kredytowych. W większości przypadków osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą mogą w ciągu kilkunastu minut podpisać umowę o kredyt czy kartę kredytową. Stali  Klienci MAKRO okazują jedynie kartę wejściową do hali i dowód osobisty. Ci którzy zdecydują się na otwarcie rachunku (z tej dodatkowej opcji skorzystało do tej pory 13 tysięcy osób), otrzymują dostęp do kredytu w rachunku bieżącym.

 

Pilotażowa faza projektu ruszyła w trzech warszawskich halach MAKRO Cash & Carry w połowie lipca. Dzięki sprawnej współpracy między Partnerami, ostatni z blisko trzydziestu zaplanowanych Punktów Obsługi Klienta otwarto pod koniec września, miesiąc przed początkowo zakładanym terminem zakończenia budowy całej sieci.

 

Partnerska oferta Banku Millennium i firmy MAKRO Cash & Carry obejmuje karty płatnicze (debetowe i kredytowe), rachunki bankowe i różne formy kredytów.


źródło: www.bankmillennium.pl
Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Visa rozwija sieć akceptacji kart w mniejszych miejscowościach
Visa zapowiada wyższe dofinansowanie na rzecz nowych terminali w mniejszych miejscowościach jako część projektu Kartą Visa zapłacisz wszędzie.

Loteria Loteria
Klienci używający karty kredytowej PKO Banku Polskiego mogą wziąć udział w loterii. Losem w loterii jest każda bezgotówkowa transakcja kartą na kwotę minimum 20 złotych, wykonana w czasie trwania loterii.

Karty zbliżeniowe i przedpłacone od Banku Zachodniego WBK
Na platformie istore pod adresem www.bzwbk.istore.pl można nabyć karty prepaid Visa oraz MasterCard, a także karty do płatności zbliżeniowych oferowane przez Bank Zachodni WBK.

Alior ogranicza moneyback Alior ogranicza moneyback
Z początkiem kwietnia Alior Bank zmieni warunki uzyskania moneybacku za transakcje wykonane kartami kredytowymi. To już kolejna instytucja, która ogranicza grupę klientów mających prawo do skorzystania z promocji.

Kibice zapłacą kartami mBanku z wizerunkiem Stadionu NarodowegoKibice zapłacą kartami mBanku z wizerunkiem Stadionu Narodowego
W związku z mistrzostwami UEFA EURO 2012 BRE Bank przygotował specjalną, limitowaną serię zbliżeniowych kart płatniczych typu pre-paid z logo mBanku i wizerunkiem Stadionu Narodowego.

Nagrody za zakupy z nową kartą MultiBankuNagrody za zakupy z nową kartą MultiBanku
Do oferty MultiBanku dołączyła karta płatnicza World Debit MasterCard Aquarius, umożliwiająca klientom korzystanie z prestiżowego programu lojalnościowego oraz bezpłatnego ubezpieczenia podróżnego.

Na Stadionie Narodowym zapłacimy kartami zbliżeniowymi BRE BankuNa Stadionie Narodowym zapłacimy kartami zbliżeniowymi BRE Banku
BRE Bank będzie dostarczał i obsługiwał karty przedpłacone na Stadionie Narodowym w Warszawie. Karty z wizerunkiem stadionu oraz logotypem mBanku posłużą do dokonywania płatności zbliżeniowych podczas wydarzeń sportowych, w tym meczów EURO 2012.

Z kartą wydaję RATIOnalnie – konkurs z nagrodami
Każdy klient może w ramach swojej karty kredytowej obniżyć oprocentowanie korzystając z usługi Ratio – a od 2 kwietnia do 6 maja oraz od 28 maja do 24 czerwca 2012 r. wszyscy, którzy skorzystają z Ratio mogą wziąć udział w konkursie z nagrodami.

Wielkanocne rabaty z kartami Credit Agricole
Czekoladki w delikatesach Alma, a także zniżki w sklepach La Passion du Vin oraz home&you otrzymają posiadacze kart płatniczych Credit Agricole Bank Polska.

Karta przedpłacona MasterCard PayPassKarta przedpłacona MasterCard PayPass
Karta przedpłacona MasterCard® PayPass™ jest kartą płatniczą, która łączy w sobie wszystkie zalety karty przedpłaconej MasterCard® i PayPass™.Konta bankowe:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-06-24
USD4,4656-0,50%
EUR4,7094-0,00%
CHF4,6538+0,35%
GBP5,4831+0,14%